fbpx
У США заклали офшорний патрульний кутер (OPC) USCGC Chase (WMSM-916) для Берегової охорони

У США заклали офшорний патрульний кутер (OPC) USCGC Chase (WMSM-916) для Берегової охорони

Берегова охорона США Патрульний корабель Світ Суднобудування США Флот

У США відбулася закладка офшорного патрульного кутера (OPC) USCGC Chase (WMSM-916) класу Heritage.

Про це повідомляє Мілітарний з посиланням на Naval Today.

Компанія Eastern Shipbuilding Group, Inc. (ESG) провела церемонію закладки кіль для майбутнього офшорного патрульного кутера (OPC) американської берегової охорони, USCGC Chase (WMSM-916), на своєму об’єкті Nelson Street у Панамі, штат Флорида.

110-метрове судно є другим кутером OPC класу Heritage, який будується компанією Eastern для оновлення корабельно-катерного складу Берегової охорони. Перше судно серії USCGC Argus планується передати в 2022 році.

Окрім того, минулого місяця компанія ESG отримала модифікацію контракту, щоб розпочати будівництво третього корпусу OPC, майбутнього USCGC Ingham, та придбати матеріали для будівництва чотвертого корпусу USCGC Rush.

Берегова охорона США планує побудувати щонайменше 11 OPC, призначених для проведення численних місій на підтримку морської безпеки та охорони кордонів країни.

Конструкція OPC включає можливість перевезення вертольота MH-60 або MH-65 та трьох малих човнів Over The-Horizon.

WMSM-916 – це офшорний патрульний кутер класу Heritage, призначений для виконання різних місій берегової охорони, які включають, охорону морського права, пошук та порятунок, забезпечення безпеки на морі та охорону навколишнього середовища.

Бойовий набір катера класу Heritage включає багаторежимну морську радіолокаційну систему Saab Sea Giraffe AN/SPS-77.

Новий катер оснащений 57-мм гарматою Bofors, двома крупнокаліберними кулеметами калібру .50 та однією 25-мм гарматою Mk 38/Mk 110 для забезпечення оборони від швидкісних надводних цілей. Для протиракетної оборони використовуються системи MK 53, вони створюють хибні цілі, що відводять ракети від корабля.

Нагадуємо, що у листопаді, минулого року, Берегова охорона США отримала патрульний корабель WMSL-758 Stone класу Legend. Він став дев’ятим патрульним кораблем класу Legend (National Security Cutter – NSC) у складі Берегової охорони США.

Патрульний корабель WMSL-758 «Stone» класу «Legend». Фото: ЗМІ США

Зазначимо, що в рамках програми Deepwater для заміни застарілих катерів класу Hamilton, що експлуатувалися з 1960 років, спочатку планувалося побудувати вісім сучасних багатоцільових великих патрульних кораблів, проте на поточний момент замовлено вже 12 кораблів.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Берегова охорона США Патрульний корабель Світ Суднобудування США Флот