fbpx
У США збирають другий прототип бомбардувальника B-21

У США збирають другий прототип бомбардувальника B-21

Northrop Grumman Авіабудування Авіація Бомбардувальник ПС США Світ США

Перший політ стелс-бомбардувальника B-21 Raider очікується в середині 2022 року, вже ведеться будівництво другого прототипу.

Про це повідомив представник Повітряних сил США Рендалл Уолден виданню Air Force Magazine.

Літак є елементом програми далеких ударних бомбардувальників Повітряних сил, який доповнює і в кінцевому підсумку замінює бомбардувальники В-1, В-2 і В-52.

B-21, який, як очікується, буде готовий до експлуатації до 2026 року, спроєктований як дуже далекодійний, великий стелс-літак, здатний застосовувати звичайну і ядерну зброю США.

Закупівля 100 літаків обійдеться бюджету США, щонайменше, на 80 мільярдів доларів.

Ілюстрація можливого вигляду бомбардувальника B-21 Raider

Літак будується на заводі Northrop Grumman в Палмдейлі (штат Каліфорнія).

Як повідомлено, перший B-21 “дійсно починає виглядати як бомбардувальник”. Другий літак знаходиться на складальній лінії.

«На другому літаку будуть проведені дослідження з виявлення міцності конструкції, ми будемо згинати, навантажувати його, і повинні переконатися, що конструкція літака відповідає усім вимогам», – повідомив представник Повітряних сил Рендалл Уолден.

Він повторив слова офіційних осіб Повітряних сил, сказаних у 2020 році, що перший політ бомбардувальника, який планувався у 2021 році, може бути відкладений.

Northrop Grumman використовує бізнес-джет в якості випробувального стенда для налагодження авіоніки та програмного забезпечення.

Northrop Grumman B-21 Raider. Неофіційний приклад.

11 січня Центр цивільного будівництва Повітряних сил і Інженерний корпус армії США провели віртуальну конференцію для професіоналів оборонної промисловості, щоб обговорити деталі та графік технічного обслуговування в ангарах і допоміжного обладнання В-21.

Однак вони розповіли, що база ПС Еллсворт в Південній Дакоті стане базою для першої ескадрильї нових бомбардувальників, такі ескадрильї розмістяться на базах у штаті Міссурі та Техас.

Нагадаємо, у серпні 2020 року стало відомо, що Повітряні Сили США приступили до льотних випробувань бортових систем стратегічного бомбардувальника B-21 Raider.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Northrop Grumman Авіабудування Авіація Бомбардувальник ПС США Світ США