fbpx
У Силах ТрО створили порадник щодо використання мобільного зв’язку

У Силах ТрО створили порадник щодо використання мобільного зв’язку

Війна з Росією ЗСУ Радіозв'язок Тероборона (ТрО) Україна

Командуванням Сил територіальної оборони ЗСУ створено порадник щодо використання мобільного зв’язку військовими.

Про це повідомляє Мілітарний.

У пораднику зібрана інформація, що дозволяє зрозуміти, як працює стільниковий (мобільний) зв’язок та рекомендації, як користуватися ним безпечно.

Стандарти мобільного зв’язку не передбачають використання його в умовах війни, тому стільниковий зв’язок має чимало вразливостей (наприклад, властивість телефону постійно «шукати мережу» та реєструватись у ній).

Росіяни це використовують для збору даних про всі мобільні пристрої, що потрапляють у зону досяжності їхніх технічних засобів радіоелектронної розвідки (РЕР).

За результатами проведення такої розвідки ворог має можливість визначати скупчення військ для завдання ракетних чи артилерійських ударів.

Також окупанти можуть аналізувати зібрані дані та отримати набір ідентифікаторів мобільних пристроїв з прив’язкою до місць його виявлення.

Про те, як працює стільниковий (мобільний) зв’язок та рекомендації, як користуватись ним безпечно — читайте у пораднику «Мобільний зв’язок у ЗСУ. Міф та реальність», створеному Командуванням Сил територіальної оборони ЗСУ: https://cutt.ly/dwI5Qpvt

Порадник опублікований на інформаційному ресурсі управління підготовки (G7) штабу Командування Сил ТрО ЗСУ та доступний для завантаження.

На сайті https://sprotyvg7.com.ua/ ви знайдете також інші навчальні матеріали з військової справи, які будуть корисні як чинним військовослужбовцям, так і тим, хто лише готується ставати воїном.

Війна з Росією ЗСУ Радіозв'язок Тероборона (ТрО) Україна