fbpx
У Тайвані спустили на воду корабель-док “Yu Shan”

У Тайвані спустили на воду корабель-док “Yu Shan”

Азія ВМС Китайської Республіки (Тайвань) Китайська Республіка (Тайвань) Суднобудування Флот

У Тайвані спустили на воду перший десантний корабель-док “Yu Shan”.

Про це повідомляє Reuters .

У вівторок, на острові Тайвань, був спущений на воду новий військовий корабель, який може бути використаний для висадки військ і для забезпечення та перекидання військ, транспортування озброєння та обладнання на невеликі навколишні острови в прибережній зоні. Крім того він може бути використаний для гуманітарних місій при стихійних лихах.

Корабель побудований в рамках амбітної програми з модернізації збройних сил в умовах тиску та зазіхання Китаю на острів.

Під час церемоній спуску на воду Президент Тайваню Цай Інвень назвала корабель важливою віхою у військовому кораблебудуванні країни.

“Я вірю, що цей корабель, безумовно, зміцнить здатність флоту виконувати свою місію та ще більше зміцнить нашу оборону”, – сказала вона.

10600-тонний “Yu Shan” довжиною 153 метра здатний перевозити батальйон піхоти з 673 солдат з вертольотами, десантними машинами, десантними катерами та вантажівками. Він буде озброєний 76-мм гарматою, зенітно-ракетними комплексами і системою ППО ближньої зони Phalanx, що захищає від авіації і ракет.

Корабель побудований державною корпорацією CSBC, і названий на честь найвищої (3952 м) гори Тайваню і Східної Азії.

Після установки систем озброєння, у 2022 році, “Yu Shan” війде до бойового складу Військово-морських сил Китайської Республіки (Тайвань). Загалом планується побудувати чотири таких корабля.

Варто зазначити, що Китайська Республіка (Тайвань) – визнана 17 країнами. КНР вважає Тайвань своєю провінцією і заявляє про прагнення до “мирного возз’єднання”. Незалежність Тайваню від Китаю підтримують США і інші західні країни.

Китайський стратегічний бомбардувальник H-6K

Декілька днів тому, угрупування китайських (КНР) літаків здійснило найбільше вторгнення до зони ідентифікації ППО (протиповітряної оборони) Тайваню (Республіки Китай) з тих пір, як Тайвань почав на офіційному рівні звітувати про діяльність ВПС Китаю в тайваньському повітряному просторі.

Повітряне зєднання складалося з 25 одиниць і включаючало винищувачі та бомбардувальники Повідомляє про 14 винищувачів J-16 та чотирьох J-10, а також чотири бомбардувальники H-6K, що зокрема можуть нести ядерну зброю, два протичовнові літаки та літак раннього радіолокаційного виявлення.

 


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Азія ВМС Китайської Республіки (Тайвань) Китайська Республіка (Тайвань) Суднобудування Флот