fbpx
У Туреччині показали новий БПЛА BAHA

У Туреччині показали новий БПЛА BAHA

Авіація Азія БпА (Безпілотні апарати) ОПК Світ Сусіди Туреччина

У Туреччині розробили та представили новий БПЛА під назвою BAHA.

Про це інформує Мілітарний.

Турецька оборонна компанія HAVELSAN завершила перший етап випробувань нового безпілотного літального апарату BAHA, пише Anadolu.

Безпілотник розроблений на основі концепції так званого «цифрового підрозділу» він здатний здійснювати вертикальні зліт і посадку.

Заступник генерального директора HAVELSAN Мухіттін Солмаз повідомив, що за тестуванням нового БПЛА спостерігали і представники оборонних структур Туреччини.

«Результати тестування та побажання замовників будуть взяті за основу з метою подальшого вдосконалення безпілотника. Новий етап польових випробувань намічений на початок 2022 року », – повідомив Мухіттін Солмаз.

Вага БПЛА BAHA становить 30 кг. Дрон може нести корисне навантаження вагою до 5 кг.

Безпілотник може виконувати завдання і у хмарну погоду, в тому числі в автономному режимі, а алгоритм «рою» дозволяє задіяти кілька таких БПЛА одночасно.

Випробування BAHA проводилося в прикордонній зоні в різних умовах місцевості.

Розрахункова висота роботи безпілотника – 2300 метрів, а за підтримки наземної станції дрон BAHA може літати на відстань до 10 км.

Окрім того, у серпні був представлений БПЛА DOĞAN, який поповнив число ударних безпілотних літальних апаратів, розроблених оборонно-промисловим комплексом Туреччини. DOĞAN розроблений як інтегрована повітряна платформа для захисту і оборони. Безпілотник оснащений автоматом калібру 5,56 мм.

DOĞAN здатний наблизиться до цілі, що знаходиться на відстані 10 кілометрів від нього, виконати свою місію та повернутися. Дрон може залишатися в повітрі, використовуючи повну потужність, протягом 30 хвилин.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Авіація Азія БпА (Безпілотні апарати) ОПК Світ Сусіди Туреччина