fbpx
У Туреччині представили БПЛА DOĞAN

У Туреччині представили БПЛА DOĞAN

ASELSAN Авіація Азія БпА (Безпілотні апарати) ОПК Світ Сусіди Технології Туреччина

У Туреччині на виставці оборонної промисловості IDEF 2021 в Стамбулі представили БПЛА DOĞAN.

Про це інформує Мілітарний.

БПЛА DOĞAN, який оснащений автоматичною гвинтівкою, поповнив число ударних безпілотних літальних апаратів, розроблених оборонно-промисловим комплексом Туреччини, пише Anadolu.

Компанія DASAL Havacılık Teknolojileri, що є дочірньою компанією ASELSAN та ALTINAY, виробник гвинтокрилих безпілотників різних класів, представила свій новий безпілотник DOĞAN на оборонній виставці у Стамбулі.

DOĞAN розроблений як інтегрована повітряна платформа для захисту і оборони. Безпілотник оснащений автоматом калібру 5,56 мм.

Завдяки системам, розробленим інженерами DASAL Havacılık Teknolojileri із залученням турецьких досягнень у сфері штучного інтелекту і технологій обробки зображень, DOĞAN має здатність виявляти, ідентифіковувати і фокусуватися на потрібному об’єкті, обробляючи зображення отримані з власної камери.

В залежності від потреб, дрон DOĞAN здатний нести боєзапас у 100-200 патронів.

Остаточний вигляд DOĞAN отримає після проведення демонстраційних польотів та вогневого застосування. Після цього очікується, що БПЛА увійде до числа озброєнь Збройних Сил Туреччини, – зазначив представник компанії Джанер Юксель.

DOĞAN здатний наблизиться до цілі, що знаходиться на відстані 10 кілометрів від нього, виконати свою місію і повернутися.

БПЛА може залишатися в повітрі, використовуючи повну потужність, протягом 30 хвилин.

На початку серпня, Туреччина отримала два вітчизняних ударних безпілотника. Військово-повітряним силам Туреччини було передано два ударних безпілотника Anka, виробництва компанії Türk Havacılık ve Uzay Sanayii (TUSAŞ).

Роботи по створенню БПЛА Anka розпочались у 2004 році турецькою компанією Türk Havacılık ve Uzay Sanayi AŞ (TUSAŞ/TAI). Перший політ був здійснений у 2010 році. В 2013 стало відомо про перше їх замовлення для Збройних Сил Туреччини.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


ASELSAN Авіація Азія БпА (Безпілотні апарати) ОПК Світ Сусіди Технології Туреччина