fbpx
У Туреччині представили ракетний комплекс на базі ракети ATMACA

У Туреччині представили ракетний комплекс на базі ракети ATMACA

ASELSAN Roketsan Азія ОПК Ракетобудування Світ Сусіди Технології Туреччина

Розроблена компанією Roketsan, ракета Atmaca у наземній версії буде вперше продемонстрована в рамках виставки IDEF’21 в Стамбулі.

Про це інформує Мілітарний.

Нова версія ракети Atmaca під назвою Kara Atmaca була розроблена для потреб командування Сухопутних військ Туреччини, повідомляє інтернет видання SavunmaSanayiST.

Відмінність від морської версії ракети Atmaca, полягає у наявносту у Kara Atmaca інфрачервоної головки самонаведення. Таким чином, сухопутні підрозділи отримають здатність вражати наземні цілі.

Ракети Kara Atmaca в індивідуальних транспортно-пускових контейнерах, у кількості чотирьох одиниць, розміщуються на колісному шасі з формулою 8×8.

Завдяки новому комплексу Командування Сухопутних військ Туреччини отримає у своє розпорядження фактично комплекс крилатих ракет. Вони будуть використовуватися для точного ураження важливих наземних цілей.

Згідно з інформацією, оприлюдненою компанією Roketsan, дальність польоту Kara Atmaca складе 280 кілометрів.

Короткі технічні характеристики Kara Atmaca:

Довжина: 6 метрів
Вага: 890 кг
Дальність: 280 км
Вага боєголовки: 250 кг
Наведення: інфрачервона головка самонаведення (IIR)

У червні цього року, в Туреччині завершилися випробування протикорабельної ракети Atmaca. Протикорабельна ракета успішно вразила надводну ціль у вигляді корабля під час заключного етапу випробування перед надходженням на озброєння.

Ракета «ATMACA». Фото: ЗМІ Туреччини

Протикорабельна ракета Atmaca – є спільною розробкою компанії ROKETSAN та ASELSAN. Програма розробки передбачає заміну протикорабельних ракет Harpoon на озброєнні ВМС Туреччини. Безпосередньо ROKETSAN виготовляє саму ракету, а компанія ASELSAN – систему управління вогнем та інше супутнє обладнання.

Вага протикорабельної ракети Atmaca становить 800 кілограмів, з яких бронебійно-фугасна бойова частина – 200 кг. Ракета має довжину від 4,8 до 5,2 метра, в залежності від версії, та розмахом крила 1,4 метра. Вона оснащена турбореактивним двигуном Міcroturbo TRI 40, який розганяє її до дозвукової швидкості.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


ASELSAN Roketsan Азія ОПК Ракетобудування Світ Сусіди Технології Туреччина