fbpx
У Туреччині представили власний лазерний комплекс Nazar

У Туреччині представили власний лазерний комплекс Nazar

Азія ОПК Світ Сусіди Технології Туреччина

На Міжнародній виставці оборонної промисловості IDEF 2021 показали новий лазерний комплекс протиракетної оборони.

Про це інформує Мілітарний.

У Туреччині розробили систему Nazar, яка нейтралізує ракети з електрооптичними та інфрачервоними головками самонаведення, використовуючи методи спрямованого лазерного засліплення і функціонального ураження, повідомляє інформаційне агенство Anadolu.

Турецька оборонна компанія Meteksan Savunma представила свій лазерний комплекс протиракетної оборони Nazar на Міжнародній виставці озброєння IDEF 2021.

«В останні роки ракети третього і четвертого поколінь з електрооптичними і інфрачервоними головками самонаведення стали серйозною загрозою, особливо для військових баз і стратегічних цивільних об’єктів» – сказав заступник гендиректора Meteksan Savunma Озгюр Джанкар.

Джанкар зазначив, що проект Nazar був розроблений в рамках контракту, підписаного з Управлінням оборонної промисловості при адміністрації президента Туреччини в 2016 році, реалізація проекту триває поетапно.

Метою проекту Nazar є захист військових баз, об’єктів та надводних військових кораблів від ракет з електрооптичними та інфрачервоними головками самонаведення. Система також зможе працювати в інтеграції з іншими датчиками та системами для підвищення загальної ефективності.

На першому етапі NAZAR можна використовувати на мобільній платформі, легко транспортуючи в потрібні місця у відповідності до експлуатаційних потреб.

Електроенергія, необхідна для роботи системи, виробляється власним генератором, тому немає необхідності в зовнішньому джерелі живлення.

Після створення наземної системи, буде розроблена морська версія комплексу для протиракетної оборони військових кораблів.

Окрім того, у Туреччині розпочалось серійне виробництво системи ALKA, розробленої Roketsan для протидії безпілотних літальних апаратів та боєприпасам.

Комплекс ALKA (YESS) забезпечує можливість боротьби з одиночними міні/мікро безпілотними літальними апаратами, які можуть нести різні корисні вантажі (камери, вибухівки тощо), та роями БПЛА на безпечній відстані від об’єкта, що знаходиться під захистом системи.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Азія ОПК Світ Сусіди Технології Туреччина