fbpx
У Туреччині розробляють нову версію РЕБ KORAL

У Туреччині розробляють нову версію РЕБ KORAL

Модернізація РЕБ Світ Туреччина

Турецька оборонна компанія ASELSAN розпочала роботу над створенням нової версії комплексу радіоелектронної боротьби KORAL.

Про це заявив Президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган.

Проєкт під назвою «New Generation KORAL» має на увазі створення системи більшої потужності, яка зможе придушувати більш широкий спектр цілей.

За його словами, нова система отримає «чудові можливості» в області виявлення і придушення ворожих сигналів.

Нагадаємо, актуальна версія комплексу KORAL розроблена фахівцями ASELSAN в рамках програми по створенню наземних РЕБ-систем, ініційованої оборонним відомством Туреччини у 2009 році.

Комплекс РЕБ Туреччини KORAL від Aselsan. Фото з відкритих джерел

22 лютого 2016 року в Анкарі відбулася церемонія передачі ВПС Туреччини першого зразка системи.

Комплекс призначений для придушення систем ППО (протиповітряна оборона) противника, забезпечуючи інформаційне домінування.

До складу комплексу входить машина радіотехнічної розвідки Radar Elektronik Destek (KORAL ED), призначена для виявлення, ідентифікації, і аналізу джерел електромагнітного випромінювання для негайного розпізнавання загрози.

Її радар відрізняє модульна конструкція з мультиприймачом. Це обумовлює широке частотне і просторове охоплення, що поєднується з високою точністю вимірювань.

На другій машині розташоване обладнання радіоелектронного придушення Radar Elektronik Taarruz (KORAL ET), призначене для «глушіння» РЛС супротивника за допомогою широкого спектра методів і перешкод.

РЕБ обладнання KORAL включає вбудований цифровий приймач, і цифрову архітектуру радіочастотної пам’яті. Дальність дії системи досягає 200 км, а її елементи базуються на німецькому шасі MAN SX 8×8.

На місцевості машини комплексу можуть розгортатися на відстані до 500 метрів один від одного, з’єднуючись волоконно-оптичними кабельними лініями.

Системи цього типу використовувалися в ході операції в Сирії, і в ході конфлікту в Лівії.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Модернізація РЕБ Світ Туреччина