fbpx
У Туреччині тривають випробування БТР PARS IV

У Туреччині тривають випробування БТР PARS IV

Азія Бронетехніка БТР ОПК Світ Сусіди Туреччина

У Туреччині тривають випробування БТР PARS IV

Про це інформує Мілітарний.

Згідно повідомлення Defence Turk стало відомо, що турецька компанія FNSS продовжує кваліфікаційні випробування своєї нової броньованої машини Pars IV 6×6 у конфігурації для оснащення підрозділів спеціального призначення.

Pars IV 6×6 – це варіант колісних броньованих тактичних автомобілів сімейства PARS, повністю розроблений і виготовлений турецькою компанією FNSS. Придбання PARS IV є частиною проекту MKKA зі створення бронетранспортерів 6×6 з високим протимінним захистом.

Бронетранспортер, який був спеціально розроблений для турецьких спеціальних підрозділів, відрізняється від своїх аналогів деякими важливими характеристиками.

Бронемашина розроблена з використанням технічних специфікацій існуючих транспортних засобів PARS, але вона включає високу протимінну стійкість для підвищення захисту від саморобних вибухових пристроїв та посилений балістичний захист.

Перші бронетранспортери PARS IV будуть доставлені турецьким силам безпеки пізніше цього року.

Зазначається, що у липні 2020 року було проведено першу збірку броньованого автомобіля Pars 6×6, розроблену в рамках цього проекту, відповідно до потреб збройних сил Туреччини.

Окрім того, варто зазначити, що у березні, в Туреччині почали серійне виробництво нових національних БТР Pars İzci. Бронетранспортери двох конфігурації будуть передані до збройних сил та жандармерії Туреччини.

Турецький БТР Pars İzci

Планується, що на першому етапі упродовж року структури безпеки Туреччини отримають 100 одиниць бронетранспортерів.

Угоду на початок виробництва підписали в рамках 14-ї Міжнародної виставки оборонної промисловості IDEF-2019 між Управлінням оборонної промисловості Туреччини та компанією FNSS.

Турецький БТР Pars İzci

У бронетранспортерах вперше використаний турецький двигун виробництва компанії TÜMOSAN потужністю 450 кінських сил. Бронетранспортер Pars İzci виготовляється у варіантах 6х6 та 8х8. У цілому планується виготовлення п’яти модифікацій двох конфігурації бронетранспортерів Pars İzci.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Азія Бронетехніка БТР ОПК Світ Сусіди Туреччина