fbpx
У Великій Британії розкрили оцінку втрат росіян у війни проти України

У Великій Британії розкрили оцінку втрат росіян у війни проти України

Велика Британія Війна з Росією Втрати Росії Європа Росія Україна

Уряд Великої Британії за запитом депутата та представника Міноборони Джона Хілі розкрив оцінку втрат Російської Федерації у війні проти України.

Про це повідомляє видання UKdefencejournal.

«За нашими оцінками, приблизно 302 000 російських військовослужбовців були вбиті або поранені, і ще десятки тисяч вже дезертирували з початку конфлікту», – сказав Хілі.

Варто зазначити, що цифри втрат особового складу цілком співставні з орієнтовними втратами росіян, які публікуються Генеральним штабом Збройних Сил України.

Британський депутат, крім втрат регулярної армії, зацікавився втратами російських приватних військових компаній та добровольчих формувань, однак конкретні цифри відсутні.

«Кількість загиблих військовослужбовців російських приватних військових компаній не є чіткою. Росія використовувала кілька ПВК і добровольчих підрозділів в Україні для посилення російських збройних сил, але загибель особового складу цих організацій не відображена в офіційних даних про кількість загиблих російських військових», – заявив депутат.

Додамо, що один з “вагнерівських” Telegram-каналів оприлюднив приблизну цифру втрат станом на 20 травня. У дописі йшлося, що загинуло близько 20 тисяч, а поранено – близько 40 тисяч.

Крім того, Хілі попросив надати подробиці про знищення російської військової техніки.

«За нашими оцінками, з початку конфлікту було знищено понад 7117 російських бронемашин, у тому числі майже 2475 основних бойових танків, 93 літаки, 132 гелікоптери, 320 безпілотних літальних апаратів, 16 військово-морських кораблів усіх класів і понад 1300 артилерійських систем усіх типів», – сказав Хілі.

Оприлюднені цифри близькі до тих, які публікуються на OSINT-ресурсі Oryx, який підраховує виключно підтверджені фото або відео матеріалами втрати.

“Мілітарний” неодноразово повідомляв про втрати живої сили, бронетехніки, авіації та кораблів російських військ.

До прикладу, 18 листопада повідомлялося про знищення російської штурмової групи, а 17 листопада – про ураження великої кількості бронетехніки.

Велика Британія Війна з Росією Втрати Росії Європа Росія Україна