fbpx
У Вірменії відбувається спроба військового перевороту

У Вірменії відбувається спроба військового перевороту

Військовий переворот Вірменія Кавказ ОДКБ Світ

Генеральний штаб Збройних сил Вірменії закликав уряд піти у відставку. Приводом для такого кроку стало звільнення заступника начальника Генштабу Тирана Хачатряна.

Про це доповідає Мілітарний з посиланням на Інтерфакс.

У заяві говориться, що воєначальника зняли з посади “за недалекоглядним і необґрунтованих причин” і це кадрове рішення було прийнято “без урахування національних і державних інтересів Вірменії”, а тільки на основі “особистих і амбітних почуттів”. Головний штаб назвав це рішення “антидержавним і безвідповідальним” “в важких для країни умовах”.

Ймовірно, Хачатряна звільнили за те, що той поставив під сумнів оцінку Пашиняном ефективності російських ОТРК “Іскандер”. Нагадаємо вірменський прем’єр-міністр назвав їх “зброєю 80-их” і заявив, що вони вибухали “на 10%” в ході їх застосування у війні за Нагірний Карабах. Хачатрян сказав, що це “неможливо”.

Нікол Пашинян оцінив заяву Генерального штабу як спробу державного перевороту. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Пашинян заклика своїх прихильників виходити на центральну площу Єревана для протидії путчу. Він гарантував, що поліція забезпечить безпеку зібрання. Водночас на сьогодні анонсовано і мітинг опозиції з вимогою відставки Пашиняна.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Військовий переворот Вірменія Кавказ ОДКБ Світ