fbpx
У Вірменії звинувачують військового у шпигунстві на користь Азербайджану

У Вірменії звинувачують військового у шпигунстві на користь Азербайджану

Азія Вірменія Кавказ Нагірний Карабах Світ Шпигунство

У Вірменії звинувачують свого колишнього військового у шпигунстві на користь Азербайджану.

Про це пише УНН з посиланням на пресреліз Служби національної безпеки Вірменії (СНБ)

Згідно з інформацією вірменської спецслужби, він передавав азербайджанській стороні військові і державні секрети про Збройні сили Вірменії і невизнаної «Нагірно-Карабахської республіки» («НКР»).

Вербовка військовослужбовця та його друга – громадянина Вірменії, відбулась у Туреччині, де вони потрапили у поле зору азербайджанських спецслужб.

Вони прийняли пропозицію за матеріальну винагороду діяти на шкоду територіальній цілісності і зовнішньої безпеки Вірменії. Зазначені особи виїхали в іншу країну для зустрічі з посадовими особами спецслужб Азербайджану для документування домовленостей і отримання конкретних вказівок, — йдеться у повідомленні пресслужби СНБ.

Як вказано у пресрелізі, «на території посольства Азербайджану в третій країні зазначені особи підписали вербувальні документи про те, що вони дають свої підписи і згоду, після чого отримали відповідні прізвища і передоплату».

Боєць сил Вірменії в Нагірному Карабасі

СНБ Вірменії також повідомило, що обвинувачені протягом військових дій в Нагірному Карабаху восени 2020 року передавали азербайджанським спецслужбам військові і державні таємниці про дислокацію вірменських військ, особисті дані командирів ЗС Вірменії і «НКР», а також про кількість озброєнь.

Підозрювані у шпигунстві затримані та їх взято під арешт.

Обвинувачені дали щиросерді свідчення, суд обрав щодо них арешт як запобіжний захід, — написали в СНБ.

12 травня Слідчий департамент Служби національної безпеки Вірменії завершив попереднє розслідування у справі про державну зраду, в рамках якого колишній високопоставлений військовий звинувачується в передачі азербайджанським спецслужбам відомостей про ЗС республіки.


У Вірменії показали збиття азербайджанського Bayraktar TB2


Нагадаємо, що 27 вересня 2020 року Азербайджан оголосив про контрнаступ на територію Нагірного Карабаху, що контролює не визнана «Нагірно-Карабахська Республіка», яку підтримує Вірменія.

Після просування сил Азербайджану та взяття стратегічного міста Шуша, Президенти Азербайджану, Вірменії та Російської Федерації домовилися припинити військові дії на території Нагірного Карабаху.

9 листопада 2020 року було підписано документ, який регулює умови миру та передає Азербайджану окуповані силами Вірменії території, що і дозволило вийти до прикордонного району, демаркація якого не була проведена після розпаду СРСР та через що зараз відбуваються суперечки.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Азія Вірменія Кавказ Нагірний Карабах Світ Шпигунство