fbpx
У Європі представили нову систему ППО VL MICA NG

У Європі представили нову систему ППО VL MICA NG

MBDA Європа ЗРК ППО та ПРО Ракетобудування Світ Флот

Європейська компанія MBDA вперше представила новий зенітний ракетний комплекс VL MICA NG.

Про це повідомляє компанія MBDA.

Презентація відбувалася на виставці EuroNaval 2020 року, яка проходил в експериментальному цифровому форматі.

Як зазначається, подальший розвиток зенітних комплексів VL MICA дозволить MBDA конкурувати на ринку військово-морських систем ППО з ракетами ESSM виробництва американської Raytheon.

Керівник відділу військово-морських систем MBDA Стефано Бертуцці розповів, що розробка нової ракети MICA NG почалася у 2018 році в першу чергу для оснащення французьких бойових літаків «Rafale».

У Європі представили нову систему ППО VL MICA NG. Презентація від компанії MBDA

Водночас системами вертикального пуску VL MICA оснащені близько 40 кораблів ВМС Франції та інших країн, тому підвищення потенціалу для протидії майбутнім загрозам буде, безумовно, затребувано.

«Повна сумісність між двома поколіннями ракет дозволить збройним силам комбінувати їх з існуючими системами, тим самим збільшуючи ефективність витрачених коштів», – заявив генеральний директор MBDA Ерік Беранжера.

За словами Бертуцці, серійне виробництво ракет MICA NG почнеться у 2026 році. Він підтвердив, що у MBDA вже є один замовник на нову систему, але розкривати його не став.

Нова ракета

За словами розробників, нові технічні рішення передбачають поліпшені можливості для боротьби з такими нетиповими цілями, як БПЛА і невеликими літаками, а також з можливими майбутніми загрозами, що характеризуються все меншою інфрачервоною та радіочастотною помітністю.

Зазначається, що нова ракета, як і нинішня система MICA, зможе перехоплювати звичайні цілі – літаки, вертольоти, крилаті ракети.

Розміри боєприпасу MICA NG залишилися незмінними, що і дозволяє інтегрувати його в існуючі пускові установки VL MICA. Для використання нової ракети досить оновити програмне забезпечення комплексів.

Дальність перехоплення MICA NG збільшена за рахунок нового двоімпульсного двигуна до 40 км, що відповідає характеристикам зенітних ракет ESSM від Raytheon.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

MBDA Європа ЗРК ППО та ПРО Ракетобудування Світ Флот