fbpx
У зрадниці Присязі окупант забирає квартиру в Севастополі

У зрадниці Присязі окупант забирає квартиру в Севастополі

Крим Російська агресія Севастополь Україна

В української військової, яка перейшла на службу Росії, забирають квартиру в Севастополі.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Повідомляється, що жінка судиться з владою Севастополя та російським міноборони. Вимагає визнати, що квартиру, де вона проживає, незаконно перевели у службове житло. На даний час, російські військові вважають цю квартиру відомчою.

Жінка була українською військовою, а у 2014 році вона зрадила Присязі й перейшла на службу Росії.

Зазначається, що нове російське керівництво частини називало таких людей зрадниками.

Росія обіцяла військовим, які перейшли на її бік, врахувати роки служби в українській армії. У Тетяни їх було понад 17 і ще півтора року в російських збройних силах. Після звільнення вона мала право отримати житло або грошовий сертифікат. Проте, нічого з цього не дали. 

Тетяна та її діти залишилися у службовій трикімнатній квартирі, ордер на яку їй вручав президент Ющенко, ще у 2007 році, після одинадцяти років служби у Військово-морських силах України.

Невдовзі,  жінка покалічилася, звільнилася зі служби й стала оформляти квартиру у власність. Травми призвели до інвалідності – вона насилу пересувається.

За словами жінки, в російських збройних силах їй відмовляли в оформленні інвалідності, наполягали, щоб або виконувала обов’язки, або писала рапорт на звільнення.

Варто зазначити, що у 2014 році підконтрольна Кремлю влада Севастополя «націоналізувала» все державне українське майно, зокрема і квартири.

“2017 року я отримала документи, що квартира є власністю міста. Через суд я оформила договір соціального найму, оскільки на той момент міністерство оборони (Росії – ред.) житлом мене не забезпечило”, – пояснює колишня українська військова.

Міноборони Росії пропонувало жінці з інвалідністю квартиру меншої площі, на четвертому поверсі та в протилежному кінці міста. Вона відмовилась.

Влада Севастополя та російське міноборони намагаються довести у суді, що Тетяна не має права орендувати квартиру, в якій проживає. Якщо в них вийде – родину виселять.

За міжнародним правом, власником квартири, де проживає Тетяна Шевчук, є військово-морські сили України.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Крим Російська агресія Севастополь Україна