fbpx
У ЗСУ створять єдиний центр моніторингу обстановки на арсеналах

У ЗСУ створять єдиний центр моніторингу обстановки на арсеналах

Головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак Україна

У ЗСУ створять єдиний центр моніторингу обстановки на військових базах, складах та арсеналах.

Інформацію про це озвучив Головнокомандувач ЗСУ генерал-полковник Руслан Хомчак в інтерв’ю АрміяInform.

До центру заплановано вивести по захищеними мережами відеоспостереження за ситуацією на об’єктах Міністерства оборони України.

Такий центр дозволить оперативно приймати рішення по надзвичайним ситуаціям на арсеналах для їх усунення чи відповідного реагування.

Єдиний центр моніторингу обстановки на військових об’єктах мав почати функціонувати вже цього року, але через неможливість знайти відповідних виконавців не дало цього зробити.

Заявки були, як і кошти, відповідні посадовці не знайшли виробника, а може, і не захотіли, який би міг поставити нам сучасні системи й обладнання за нашими технічними вимогами, – розказав Головнокомандувач ЗСУ

Високі вимоги по системах викликані рядом диверсій на військових складах, які відбувались не так давно.

Були пропозиції переписати їх. Як можна занижувати вимоги до безпеки? Адже йдеться про безпеку арсеналів, збереження життя наших людей та боєприпасів! Невже нам замало сумних уроків масштабних надзвичайних подій на складах у різні часи й в різних регіонах?!, – сказав Руслан Хомчак

До інших проблем оснащення військових баз, арсеналів та складів Головнокомандувач ЗСУ назвав не отримання скануючих систем для перевірки транспорту, пожежних танків, пожежних машин, які замовляли для потреб ЗСУ.

Пожежні танки ГПМ-54

У той же час єдине підприємство з ремонту та виробництва пожежних танків – ДП «Львівський бронетанковий завод» ще на початку листопада відзвітував про завершення виконання державного оборонного замовлення на ремонт та модернізацію пожежних танків ГПМ-54 для потреб ЗСУ.

Крім того, протягом 2019-2020 років виїзні бригади ЛБТЗ відновили у місцях дислокації військ ще більше десятка таких пожежних машин.

Тому твердження щодо броньованих пожежних машин (танків) потребує уточнення.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак Україна