fbpx
Uklon та “Повернись живим” запускають кампанію «14 днів для захисників» на підтримку військових

Uklon та “Повернись живим” запускають кампанію «14 днів для захисників» на підтримку військових

Волонтери ЗСУ Україна

До Дня захисників та захисниць України онлайн-сервіс виклику авто Uklon та благодійний фонд «Повернись живим» проводять спільну кампанію на підтримку українських військових.

Про це повідомляє Мілітарний з посиланням на благодійний фонд «Повернись живим».

Долучитись до проєкту «14 днів для захисників» можна буде, перейшовши через QR-код в автівках сервісу Uklon у Дніпрі, Києві, Львові, Одесі та Харкові.

Також посилання на проєкт міститиметься у розділі «Новини» застосунку Uklon. Коли акція завершиться, Uklon долучиться до допомоги власним внеском. Крім того, 14 жовтня сервіс додатково організує день безкоштовної доставки для ветеранських бізнесів.

Співзасновник та операційний директор компанії Uklon Сергій Смусь зазначає: «14 жовтня — гарна нагода для всіх нас згадати про те, через що пройшла Україна. А цей проєкт — гарна можливість подякувати захисникам за щоденний захист нашої незалежності».

Фото на тему: ЗСУ/Збройні сили України

«У 2014 році, в момент, коли важко було всім, у нас не було іншого варіанта, окрім як підтримувати ресурсами українську армію. Дотепер ми щороку співпрацюємо з БФ «Повернись живим» і не збираємося змінювати цей вектор, поки країна перебуває у військовому конфлікті», — зауважив Смусь.

На кошти, зібрані під час акції, будуть придбані мобільні комплекси спостереження.

Підтримка Армії

Водночас директор благодійного фонду «Повернись живим» Тарас Чмут наголошує, що країні потрібна сильна та компетентна армія.

Волонтери навчають військових снайпінгу, точній стрільбі з закритих позицій, мінній безпеці, методам застосування БПЛА.

«Ми розбудовуємо її (армію ред.) — підсилюємо сучасним обладнанням, що допомагає зберігати життя військових та стримувати противника. Це було б неможливо без соціально відповідального бізнесу, який підтримує і благодійників, і військових», – розповіли Тарас Чмут.

Директор благодійного фонду «Повернись живим» Тарас Чмут

Зокрема, партнери благодійного фонду з онлайн-сервісу виклику авто Uklon з 2014 року допомагають українським воїнам ставати сильнішими та професійнішими.

Нагадаємо, 14 жовтня відзначається державне свято День захисників і захисниць України. Свято встановлене у 2014 році указом Президента з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Волонтери ЗСУ Україна