fbpx
Україна будує майданчики для авіації на кордоні із Білоруссю

Україна будує майданчики для авіації на кордоні із Білоруссю

Білорусь Будівництво ДПСУ Інженерні війська Кордон Україна Фортифікація

На кордоні з Білоруссю продовжується Україною інженерне облаштування кордону.

Про це повідомляє Мілітарний з посиланням на Державну прикордонну службу України.

Через спровоковану міграційну кризу на кордоні Білорусі та країн ЄС, Україна суттєво активізувала облаштування північної ділянки кордону.

Ще з початку листопада на українсько-білоруському кордоні постійно працюють близько трьох десятків інженерних груп прикордонників.

Вони встановлюють різного роду загородження – з єгози, колючого дроту, сітки рабиці, виготовляють переносні загородження.

Інженери прикордонників на кордоні з Білоруссю. Січень 2022. Фото: ДПСУ

Також інженерні групи працюють над облаштуванням вертолітних майданчиків, щоб забезпечити оперативне перекидання резервів у разі різкої зміни обстановки на певній ділянці.

Від початку спровокованої міграційної кризи у сусідній країні для облаштування кордону України уже залучено близько 4 630 бухт спірально лінійних загороджень.

Значну їх частину надали органи місцевої влади Волинської області. При цьому 2460 бухт прикордонники виготовили на власних потужностях.

Для цього в Головному центрі підготовки особового складу Держприкордонслужби на Черкащині розгорнуто власне виробництво, яке дає змогу виробляти дротяні загородження, єгозу, сітку рабіцу.

Інженери прикордонників на кордоні з Білоруссю. Січень 2022. Фото: ДПСУ

Наразі на цих потужностях вже постійно працює три лінії виробництва. Вже сьогодні прикордонники спроможні самостійно виготовляти щодоби загороджень, що дозволять облаштувати ділянку кордону протяжністю до трьох кілометрів.

Варто зазначити, що відповідно до розпорядження Уряду «Про виділення коштів для здійснення заходів, пов’язаних зі зміцненням обороноздатності держави» Держприкордонслужбі України виділено 21 млн грн.

Наразі закуплено майже 300 т сировини, що дасть змогу виготовити загородження для інженерного перекриття близько 62 км українсько-білоруської ділянки кордону.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Білорусь Будівництво ДПСУ Інженерні війська Кордон Україна Фортифікація