fbpx
Україна додатково отримає від США допомоги на $155 млн

Україна додатково отримає від США допомоги на $155 млн

США Україна Україна-США

Україна додатково отримає від США допомоги в різних сферах на $155 млн.

Про це пише Голос Америки з посиланням на офіційну заяву посольства США.

Серед сфер, куди буде спрямовано додаткову підтримку: відновлення економіки, судова реформа, зміцнення демократії, подолання корупції, протидія російській агресії.

З цих коштів 34 млн дол. піде на допомогу Україні у відновленні економіки після пандемії COVID-19, зокрема в сфері покращення якості медичних послуг, підвищення прозорості в енергетиці, сільському господарстві та фінансовій галузі, розвиток земельного ринку, повідомили у відомстві.

14 млн дол. США піде на підтримку в сфері подолання корупції, а ще 63 млн дол. США на програми пов’язані з захистом від впливу російської агресії.

Зокрема в сфері забезпечення доступу до правосуддя українцям, що постраждали від агресії, яку підтримує Кремль у Криму та на Донбасі, зниження енергетичної та економічної залежності України від Росії, зміцнення українських підприємств, які працюють на сході країни; розширення доступу громадян до якісної та об’єктивної інформації з метою протидії зловмисному впливу та дезінформації, підтримки євроінтеграції та посилення демократичних процесів в Україні.

Серед інших реформ, що отримають додаткову підтримку – розширення судової реформи, зміцнення новостворених об’єднаних територіальних громад, тощо.

Також адміністрація президента США готує плани реакції на ймовірну агресію росіян. Вони включають поставки зброї Україні та нові економічні санкції проти РФ.

Працівники адміністрації Байдена підготували пропозиції, які передбачають озброєння України засобами протиповітряної оборони, протикорабельною та протитанковою зброєю.

По підрахункам американських чиновників, в Криму та поблизу України зараз перебуває 80 000 росіян. Це майже вдвічі перевищує розміщення там російських військ приблизно чотири тижні тому.

За словами одного американського військового чиновника, в даний час до складу російських сил входять 48 батальйоно-тактичних груп.

Однак американська розвідка ще не помітила всіх можливостей логістики та допоміжних підрозділів, які потрібні для серйозного вторгення, зокрема не видно розгортання складів боєприпасів.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


США Україна Україна-США