fbpx
Україна отримала зі США 80 тонн боєприпасів

Україна отримала зі США 80 тонн боєприпасів

Боєприпаси Світ Співпраця США Україна Україна-США

Україна отримала зі Сполучених Штатів Америки 80 тонн боєприпасів.

Про це інформує Мілітарний.

Сьогодні, 14 листопала США передали Україні приблизно 80 тисяч кілограмів боєприпасів, повідомили у посольстві Сполучених Штатів.

“Це було четверте постачання Сполученими Штатами в рамках додаткової безпекової допомоги в розмірі 60 мільйонів доларів США, яку президент Байден направив до України в серпні, що демонструє відданість США успіху стабільної, демократичної та вільної України”, – йбеться у повідомленні.

Доставка четвертої партії військового майна здійснювалася авіаційним транспортом.

Попередня, третя за рахунком партія додаткової міжнародної безпекової допомоги зі США прибула до України 22 жовтня.

Контейнери з протитанковими керованими ракетами до комплексу «Javelin». Жовтень 2021. Фото: МОУ

Тоді були помічені контейнери з протитанковими керованими ракетами до комплексу «Javelin» та інше військове майно.

Окрім того, протягом минулого місяця, а саме 10 та 18 жовтня, до України було доставлено попередні дві партії вантажу. Допомога для Збройних сил України включає боєприпаси, протитанкове та високоточне озброєння, медичне майно тощо.

«Міжнародна безпекова допомога на 60 млн доларів стала можливою завдяки домовленостям, досягнутим під час нещодавнього візиту Президента України до США», – розповідають у Міноборони України.

З 2014 року США надали Україні допомоги у сфері безпеки на понад 2,5 мільярда доларів.

Наприкінці квітня Сполучені Штати передали Україні чергову партію допомоги на суму 7,85 млн дол. для вдосконалення управління і зв’язку, а також запасних частин та агрегатів до автомобілів, медичного обладнання, й тактичного спорядження.

В рамках матеріально-технічної допомоги Україні США будують низку об’єктів для українського флоту – збудувати новий пірс на базі ВМС в Очакові та збудувати казарму для морських піхотинців в Миколаєві, а також низку інших об’єктів для Збройних Сил та Національної Гвардії України.

Боєприпаси Світ Співпраця США Україна Україна-США