fbpx
Україна отримає РЛС виявлення дронів від Великої Британії

Україна отримає РЛС виявлення дронів від Великої Британії

БпА (Безпілотні апарати) Велика Британія Війна з Росією Військова допомога РЛС Україна

Велика Британія передасть Україні РЛС виявлення дронів для потреб Збройних Сил.

Про це повідомила на своєму сайті компанія Blighter Surveillance Systems.

Британський розробник і виробник радіолокаційних систем Blighter Surveillance Systems, надасть значну кількість своїх радарів A422 як засіб виявлення БПЛА.

Поставка цих радарів в Україну є частиною військово-технічної допомоги від Сполученого Королівства для підтримки українських військ у бойових діях проти російського агресора.

Компанія-виробник зазначає, що перша поставка радарів відбудеться цього місяця.

Генеральний директор Blighter Джеймс Лонг сказав: «Ми пишаємося тим, що є частиною широкого пакету військової підтримки, яку Велика Британія надає українським Збройним Силам. Універсальність і надійність радіолокатора Blighter A422 як частини всебічно перевіреної можливості боротьби з БПЛА дуже добре підходить для підтримки та посилення операцій України на полі бою».

Blighter «A422 Deployable Radar System» є повністю інтегрованою готовою системою виявлення дронів та наземного спостереження. Його основна місія — виявлення нано- і мікродронів, які зараз широко використовуються для розвідки на полях битв і в міських зонах бойових дій.

Цей тактичний радар забезпечує виявлення повітряних та наземних цілей на відстані до 20 км.

Система розроблена для швидкого розгортання з транспортного положення. РЛС може використовуватися для розвідки поля бою, дистанційного спостереження за кордоном та охорону периметру.

Повністю інтегрована система включає в себе обладнання для кріплення на щоглі, системні кабелі, джерело живлення від мережі та надійний ноутбук для віддаленої роботи системи через дротове мережеве підключення.

Радіолокаційна система A422 охоплює сектор горизонтального азимутального сканування на 180°. Для спостереження на 360° можна використовувати конфігурацію з двома A422 «спина до спини». Система використовує антени Blighter W20S, які забезпечують широке вертикальне покриття під кутом до 30°.

Нагадуємо, Велика Британія передасть Україні ракетні системи (РСЗВ) MLRS М270 та боєприпаси M31A1 до них.

БпА (Безпілотні апарати) Велика Британія Війна з Росією Військова допомога РЛС Україна