fbpx
Україна представила розробки на оборонній виставці ILA

Україна представила розробки на оборонній виставці ILA

«Мотор-Січ» Авіація ДП «Івченко-Прогрес» Європа Завод «ФЕД» Міжнародна виставка Німеччина ОПК Світ Україна Укроборонпром

Українські оборонні компанії взяли участь у міжнародній виставці ILA 2024 у Берліні.

ILA Berlin проводиться з 1992 року раз на 2 роки та охоплює сегменти цивільної та військової авіації, космічних технологій, супутників різного призначення, гелікоптерів, двигунобудування та різних видів керованої зброї.

Україну на заході представляє компанія «Мотор Січ», «Івченко-Прогрес» та компанія FED, яка також представляє аерокосмічний кластер Mechatronics.

Підприємство «Мотор Січ» виготовляє авіадвигуни для літаків і гелікоптерів різних класів та призначення, а також промислових газотурбінних установок.

До сфери діяльності «Івченко-Прогрес» входить проєктування, виробництво, сертифікація, ремонт, випробування, доведення й становлення серійного виробництва газотурбінних двигунів авіаційного й промислового застосування.

Українські компанії «Мотор Січ», «Івченко-Прогрес», FED та кластер Mechatronics на виставці ILA 2024 у Берліні. Червень 2024. Німеччина. Фото: facebook сторінка компанії «Електронприлад»

Зі свого боку, компанія FED спеціалізується на розробці, виробництві, сервісному обслуговуванні та ремонті агрегатів авіаційного, космічного і загальномашинобудівного призначення.

З ініціативи FED також створено інноваційний аерокосмічний кластер Mechatronics, до складу якого входять аерокосмічні підприємства України.

На своїй експозиції компанії виставили турбогвинтовий двигун сімейства МС-500В-C, який призначений для установки на літальні апарати різного призначення.

Він дозволяє досягти високих економічних показників при їх комерційній експлуатації.

Український двигун МС-500В-C на виставці ILA 2024 у Берліні. Червень 2024. Фото: facebook сторінка компанії «Електронприлад»

Міжнародний авіакосмічний салон ILA Berlin завжди вражає своїми масштабами, а експозиції – інноваційними розробками ведучих оборонних компаній.

Востаннє українські представники брали участь у цій міжнародній виставці у 2018 році.

На таких виставках українські представники також проводять низку стратегічно важливих зустрічей з представниками інших компаній.

«Мотор-Січ» Авіація ДП «Івченко-Прогрес» Європа Завод «ФЕД» Міжнародна виставка Німеччина ОПК Світ Україна Укроборонпром