fbpx
Україна прийме участь у навчаннях Agile Spirit 2021 в Грузії

Україна прийме участь у навчаннях Agile Spirit 2021 в Грузії

ВМСУ Грузія Кавказ Морська піхота навчання Світ Сусіди Україна Флот Чорне море

Україна прийме участь у міжнародних навчаннях Agile Spirit 2021 в Грузії.

Про це інформує Мілітарний.

«Українська правда» пише, що у Грузії з 26 липня по 6 серпня пройдуть міжнародні навчання Agile Spirit 2021 за участю України. Окрім нашої держави, участь у маневрах візьмуть військовослужбовці з країн-членів НАТО і партнерів військового альянсу, серед яких Азербайджан, Болгарія, Велика Британія, Грузія, Естонія, Італія, Латвія, Литва, Німеччина, Польща, Румунія, США, Туреччина, Іспанія, Молдова, Канада і Франція.

У грузинському Міноборони повідомили, що США вже перекинули до Грузії бойову та допоміжну техніку для участі в навчаннях.

Військова техніка 173-ї десантної піхотної бригади армії США і 18-ї бригади військової поліції доставлена морським шляхом у порт Поті з румунського порту Констанца вантажним судном Obirix.

Морські піхотинці США під час навчань Sea Breeze

Військовослужбовці США, які візьмуть участь у навчаннях, прибудуть до Грузії поетапно повітряним шляхом.

Україну в навчаннях представлятиме зведений підрозділ морської піхоти ВМС ЗС України.

Військово-Морські Сили Збройних Сил України повідомляють, що наразі морські піхотинці на середньому десантному кораблі «Юрій Олефіренко» у супроводі патрульного катеру «Слов’янськ» прибули до морського порту міста Поті, Грузія.

Попереду на них чекає переміщення у райони проведення навчань та безпосередньо підготовка і участь у них.

Навчання Agile Spirit у Грузії відбудуться вже вдесяте. Цьогорічні маневри будуть проходити одночасно на двох локаціях: в Сенакі (на заході Грузії) та на полігоні Орфоло в Ахалцихе (на півдні Грузії).

Метою навчань є відпрацювання дій в складі багатонаціонального батальйону щодо проведення операції з безпеки в кризовому регіоні, підвищення рівня взаємосумісності зі збройними силами Грузії, США та регіональними партнерами, зміцнення безпеки у Чорноморському регіоні.

Нагадуємо, що з метою посилення боєздатності Грузії планується закупівля безпілотних літальних апаратів, а також створення виробничих потужностей для їх виробництва. Для виконання плану «Підтримка Сил оборони-2030» ведуться переговори з деякими країнами НАТО і уточнюються деталі та підходи у військово-технічній співпраці.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


ВМСУ Грузія Кавказ Морська піхота навчання Світ Сусіди Україна Флот Чорне море