fbpx
Україна розгортає територіальну оборону

Україна розгортає територіальну оборону

124-та бригада тероборони Запоріжжя навчання Резерв Тероборона Україна Херсонщина

У Запорізькій області та на Херсонщині, розпочались збори підрозділів територіальної оборони.

Про це повідомляє Оперативне командування “Схід” Збройних Сил України.

Після розгортання організаційного ядра бригади та стрілецьких батальйонів ТрО, триває прибуття резервістів та підготовка до практичного відпрацювання визначених завдань.

Зокрема, з метою нарощування спроможностей підрозділів тероборони відбудуться тренування щодо контролю населених пунктів, посилення і захисту державного кордону, охорони і оборони визначених об’єктів, боротьби з ворожими ДРГ тощо.

Резервісти займаються облаштуванням місць розташування та приймання їжі, заготівлею дров, розгортанням польових вузлів зв’язку та отримання зброї — це тільки частковий перелік справ сьогодення.

Хлопці чітко та відмінно виконують завдання командування — адже в територіальну оборону йдуть вмотивовані та відповідальні громадяни України. Ті, які за першої необхідності візьмуть до рук зброю та стануть на захист свого краю.

Метою зборів є нарощування спроможностей підрозділів територіальної оборони до виконання визначених їм завдань.

Розгортання тероборони відбувається і в інших областях країни, зокрема і в областях, що межують з окупованим Кримом. Основними цілями зборів є – удосконалення рівня умінь і практичних навичок командирів та штабів щодо управління підрозділами, підвищення індивідуальних навичок військовослужбовців щодо виконання визначених завдань на реальних об’єктах:

    • по охороні та захисту адміністративного кордону з АР Крим, прикриття десантно-доступних ділянок узбережжя;
    • виконанні завдань з контролю населених пунктів, по охороні органів державної влади, посиленню охорони критичних об’єктів, мостів, несення служби на блокпостах, контроль населених пунктів з виконанням завдань комендантської години;
    • боротьба з диверсійно-розвідувальними силами, іншими озброєними незаконно утвореними озброєними формуваннями.

На Херсонщині, до зборів залучені резервісти та військовозобов’язані, які мешкають в цьому регіоні. Збори планують провести в декілька етапів. На початку заходу усі задіяні резервісти та військовозобов’язані прибули на визначені пункти дислокацій своїх підрозділів, де отримали військову форму одягу, бойове спорядження та були проінструктовані командуванням штабу територіальної оборони щодо основних завдань зборів

Варто зазначити, що у випадку введення воєнного стану на підрозділи ТРО покладаються завдання: підтримання правового режиму воєнного стану; Охорона та захист державного кордону; Забезпечення умов для надійного функціювання органів державної влади; Охорона та оборона важливих об’єктів і комунікацій; Боротьба з диверсійно-розвідувальними силами та НЗФ.

Бійці-резервісти запорізької тероборони

То ж бійці тероборони повинні вміти ефективно діяти під час виконання завдань за призначенням, як індивідуально, так і у складі підрозділів.

На сьогодні штаби розгорнуті в повному обсязі. Особлива увага приділяється додержанню усіх карантинних норм та збереженню життя і здоров’я військовослужбовців.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


124-та бригада тероборони Запоріжжя навчання Резерв Тероборона Україна Херсонщина