fbpx
Україна розпочала ремонт літаків-заправників Іл-78 для Пакистану

Україна розпочала ремонт літаків-заправників Іл-78 для Пакистану

«Миколаївський авіаремонтний завод» Авіаремонт Авіація Азія ВПС Пакистану Іл-76 Пакистан Світ Співпраця Україна

Україна розпочала ремонт, за підписаною напередодні угодою, літаків-заправників Іл-78 для військово-повітряних сил Пакистану.

Про це повідомляє Український мілітарний портал із посиланням на інформацію озвучену генеральним директором «Укрспецекспорт» Вадимом Ноздрею.

Мова йде про чотири літаки-заправники Іл-78, що зараз експлуатує Пакистан.

Виконавцем з українського боку виступатиме Державне підприємство «Миколаївський авіаремонтний завод «НАРП».

«Наразі укладено контракт на ремонт літаків-заправників Іл-78. Всього їх чотири повітряні машини, і ми фактично вже приступили до виконання цього контракту Співвиконавцем у цьому проєкті виступає державне Миколаївське авіаремонтне підприємство», – розказав гендиректор компанії Вадим Ноздря.

Нещодавно на підприємстві відбувся візит у складі представників ветеранів АТО та директора Южноукраїнського міського історичного музею, серед оприлюднених ними світлин було помічено уніфіковані підвісні агрегати заправки:

Ймовірно ці агрегати відремонтовані в інтересах військово-повітряних сил Пакистану, середній ремонт яких з установкою ресурсних показників проводить Державне підприємство «Миколаївський авіаремонтний завод «НАРП».

Окрім того завод здійснює періодичне і технічне обслуговування (ТО), контрольно-відновлювальний ремонт (КВР) та середній ремонт літаків типу Су-24М, Су-24МР, Іл-76 та Іл-78.

Дозаправка в повітрі – є важливим елементом бойової підготовки авіації, дозволяє виконувати завдання для забезпечення необхідного радіусу застосування літаків тактичної авіації.

Іл-78 під час дозаправки у повітрі

Минулого року на базі бригади тактичної авіації на Хмельниччині відбувалися дослідні випробування відремонтованих на ДП «Миколаївський авіаційний ремонтний завод «НАРП»» уніфікованих підвісних агрегатів заправки УПАЗ для здійснення дозаправки літака у повітрі.

В ході випробувань літак-заправник Су-24М, пілотований фахівцями Державного науково-дослідного інституту ВСОВТ полковником Сергієм Чижом та підполковником Віталієм Шуляком успішно провів контактування із «сушкою», пілотованою військовими льотчиками, які мають досвід дозаправки у повітрі літаків цього типу – заступником командувача Повітряних Сил ЗС України генерал-лейтенантом Аркадієм Вашутіним та начальником авіації повітряного командування «Захід» полковником Сергієм Близнюком.

Тобто Україна має технічні можливості для проведення як ремонту самих літаків, так і агрегатів заправки пакистанських Іл-78.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


«Миколаївський авіаремонтний завод» Авіаремонт Авіація Азія ВПС Пакистану Іл-76 Пакистан Світ Співпраця Україна