fbpx
Україна та Туреччина обговорюють створення спільного ЗРК

Україна та Туреччина обговорюють створення спільного ЗРК

Зброя та безпека ЗРК ОПК Співпраця Туреччина Україна

Україна та Туреччина планують спільно створити зенітний ракетний комплекс (ЗРК) середньої дальності.

Про це під час брифінгу в Інформаційному агентстві АрміяInform розповів начальник управління ВТП та формування ДОЗ Департаменту військово-технічної політики та розвитку озброєння та військової техніки Міноборони України полковник Владислав Шостак.

Відповідне питання обговорювалося під час спеціалізованої виставки «Зброя та безпека – 2019».

При цьому будуть використані, як напрацювання та технології турецької сторони, так і українські, що були реалізовані при створенні високоточної ракети «Вільха».

З турецькими партнерами також обговорювалися питання щодо їхньої можливої участі в реалізації проєкту будівництва корветів для Військово-Морських Сил ЗС України.

Пускова ЗРК Aselsan HISAR-A на базі M113

Нагадаємо, що у Туреччині вже випробовують власний ЗРК середньої дальності HISAR-O, який призначений для знищення цілей в радіусі 25 км.

ЗРК HISAR може вести кругову стрільбу на 360 градусів та знищувати літальні апарати з нерухомим чи поворотним крилом, крилаті ракети, безпілотні літальні апарати, а також ракети типу “повітря-земля”

Випробування ЗРК HISAR ведуться концернами ASELSAN та ROKETSAN.

Окрім ЗРК Україна та Туреччина мають низку інших спільних проектів, наприклад БПЛА Akinci, розробки компанії Baykar, будуть встановлені турбогвинтові двигуни виробництва ДП “Івченко-Прогрес”.

Перша його демонстрація відбулася у 2018-у році. Очікується, що він зможе здійснювати політ на висоті 12 200 метрів (40 тисяч футів) та нести до 900 кг озброєння на зовнішніх підвіска та до 450 км у внутрішніх відсіках фюзеляжу. Незабаром має відбутися перший політ цього БПЛА.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Зброя та безпека ЗРК ОПК Співпраця Туреччина Україна