fbpx
Україна виділила 1,9 млрд грн на технічне переоснащення ДП «Антонов»

Україна виділила 1,9 млрд грн на технічне переоснащення ДП «Антонов»

«Антонов» Авіабудування Авіація ОПК Україна

Минулого року Україна виділила 1,9 млрд грн на технічне переоснащення національного авіабудівного підприємства ДП «Антонов».

Про це інформує Мілітарний.

Як розповів генеральний директор підприємства Сергій Бичков в інтерв’ю виданню«Апостроф», на сьогодні, на жаль процес закупівель не почався.

Керівник «Антонова» називає основною проблемою бюрократизм тендерної системи:

Наводжу приклад. Нам потрібен верстат для виготовлення стійки шасі. Наші фахівці вибрали пропозицію іспанської фірми, клієнтами якої, до речі, є Boeing і Airbus. Вага цього верстата – близько 20-30 тонн, вартість така-то. Словом, виходимо на тендер. Але італійці також виставляють свій верстат, є і китайський варіант, – розказав Сергій Бичков.

Зараз шасі для українських літаків замовляються у підрядників, раніше це була російська компанія «Гідромаш», але після агресії сусідньої держави контакти з нею припинились.

У результаті імпортозаміщення виробництво даного агрегату освоїло Державне підприємство «Виробниче об’єднання Південний машинобудівний завод ім. О. М. Макарова» (також його називають «Південмаш»).

Перший комплект шасі виробництва «Південмаш» має надійти на ДП «Антонов» наприкінці жовтня цього року.

Дуже пощастило, що там працює генеральний директор Сергій Войт, який зберіг потужності, а не розбазарив, як деякі керівники інших підприємств. Ми з ним уклали початковий контракт на виготовлення шасі на літаки АН-178, які раніше робило російське підприємство «Гідромаш», – уточнив деталі співпраці гендиректор «Антонова».


Локалізація винищувачів: Україна вела переговори з Boeing по T-7A


Зараз держпідприємство виготовляє чотири літаки Ан-178 – один на замовлення Перу та ще три для Міністерства оборони України.

Сергій Бичков оцінив середній вік верстатів на держпідприємстві у 50 років та сподівається, що незабаром виділені кошти вдасться освоїти та запустити цех з новим технологічним обладнанням.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


«Антонов» Авіабудування Авіація ОПК Україна