fbpx
Українська авіація знищила опорний пункт окупантів у Вовчанську 

Українська авіація знищила опорний пункт окупантів у Вовчанську 

Авіаудар Авіація Війна з Росією Втрати Росії ПС ЗСУ Україна Харківщина

Авіаудар Повітряних Сил ЗСУ знищив опорний пункт російських окупантів у Вовчанську на Харківщині.

Будівлю загарбники використовували, як укриття та місце накопичення своєї живої сили.

Відео ураження будівлі оприлюднив телеграм-канал «Оперативний інформ».

Українська авіація завдала потужного удару по будівлі центральної районної лікарні у Вовчанську, де базувалися штурмові підрозділи російських військ, які намагаються захопити це українське місто.

Судячи з точності влучання, літаки ПС ЗСУ застосували високоточні авіабомби, які Україна отримає від західних партнерів у межах військової допомоги для протистояння російському вторгненню.

Це могли бути американські JDAM або французькі AASM 250 HAMMER, які адаптовані для застосування українською авіацією.

Нагадаємо, що російські окупаційні війська нещодавно почали свої штурмові дії на півночі Харківської області та зараз намагаються захопити місто Вовчанськ. Але українські воїни дають їм відсіч, знищуючи піхоту та військову техніку противника.

Початок штурмових дій росіян хоч і відбувся відносно швидко, але був частково зупинений українськими підрозділами Сил оборони, які були направлені на цей напрямок.

Завдяки оперативним діям українських оборонців, вдалося розбити деякі підрозділи та захопити російських військових у полон, яких у майбутньому обміняють на українських військових.

Наразі наступ росіян не має значного просування. Тривають бої за окремі населені пункти у прикордонні та міські бої у Вовчанську, де окупанти намагаються закріпитися.

Воїни-добровольці з «Російського добровольчого корпусу» показали бойову роботу трофейного БТР-82А по окупантах у Вовчанську.

На оприлюднених кадрах видно, як БТР маневрує по вулицях населеного пункту й працює по росіянах з 30-мм автоматичної гармати 2А72.

Авіаудар Авіація Війна з Росією Втрати Росії ПС ЗСУ Україна Харківщина