fbpx
Українські сержанти навчатимуть колег з Іраку та Молдови

Українські сержанти навчатимуть колег з Іраку та Молдови

ЗСУ Ірак Молдова навчання Світ Сержантський корпус Україна

Представники Сержантського корпусу Збройних Сил України (ЗСУ) навчатимуть своїх колег з Іраку та Молдови.

Про це інформує Мілітарний.

Начальник Управління по роботі з сержантським складом ЗСУ, головний майстер-сержант Олександр Косинський, на брифінгу у пресцентрі АрміяInform повідомив про плани залучення представників Сержантського корпусу ЗСУ до навчання колег з Іраку та Молдови.

Олександр Косинський розповів, що іракці детально ознайомилися з українською системою підготовки рядового і сержантського складу.

“Від НАТО ми отримали пропозицію перейти у новий статус. Бути не просто споживачами послуг NATO DEEP – Програми удосконалення військової освіти НАТО – у вигляді проведення курсів для наших сержантів за кордоном або в Україні чи у вигляді радників і менторів для наших центрів підготовки сержантського складу, а стати активним реалізатором цієї програми. Зокрема, приєднатися до надання консультативно-дорадчої допомоги з розвитку професійного сержантського корпусу Збройних сил Республіки Ірак та Республіки Молдови”, — повідомив Олександр Косинський.

Візит іракської делегації відбувся кількома тижнями раніше. До України приїздили два генерали та два сержанти збройних сил Іраку у супроводі представників місії НАТО у цій країні.

Делегація

Делегація відвідала навчальний центр Сухопутних військ «Десна», де ознайомилася з повним циклом підготовки військовослужбовців, оглянула матеріально-технічну базу навчальних підрозділів, поспілкувалася з інструкторами та курсантами.

Потім вони поїхали до однієї з механізованих бригад ЗСУ, де вони на прикладі побачили сержантів на посадах командирів відділень, головних сержантів взводів, батальйонів, бригади.

Там представники делегації отримали інформацію щодо завдань і функцій сержантів під час підготовки особового складу та виконання бойових завдань.


Сержанти ЗСУ удосконалюють бойові навички


Наразі у Міністерстві оборони Республіки Ірак та Штаб-квартирі НАТО аналізують досвід, який іракці здобули, відвідавши Україну.

Наступного року буде вирішено: або українські радники та інструктори поїдуть до Іраку у складі Місії НАТО та допомагатимуть створювати систему підготовки сержантів і проводити курси для них, або іракські сержанти приїдуть до України.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


ЗСУ Ірак Молдова навчання Світ Сержантський корпус Україна