fbpx
Українські військові ознайомилися з новим озброєнням Угорщини

Українські військові ознайомилися з новим озброєнням Угорщини

Європа Світ Співпраця Сусіди Угорщина Україна

Українські військові ознайомилися з новими зразками озброєння та військової техніки Угорської армії.

Про це інформує Мілітарний.

На полігоні «Хаймаскер» Центрального навчально-стрілецького комплексу Збройних сил Угорщини, 29 вересня відбувся показ, як вже давно відомої, так і нової військової техніки та озброєння, яке знаходиться та тільки надходить на оснащення армії Угорщини, про це повідомили на сайті військового відомства.

Ознайомлення зі зразками озброєння сусідньої країни здійснили і українські військові.

Практична демонстрація техніки відбувалась у поєднанні з виконаннями вправ та ведення вогню з основного озброєння бойових машин.

Особлива увага у приділялася новій техніці та обладнанню, що придбане під час реалізації програми розвитку оборони та збройних сил Угорщини.

Зокрема угорські військові продемонстрували основний бойовий танк Leopard 2, БМП KF41 Lynx, БТР-80А, авіційна частина була представлена гелікоптерами H-145M Airbus Helicopters та Мі-17 і ударними Мі-24.

Rheinmetall отримав контракт у 300 млн. євро на виробництво комплектуючих для 44 бойових танків Leopard 2A7+ та 24 самохідних гаубиць Panzerhaubitze (PzH) 2000 для Угорщини.

У вересні 2020 року, компанія Rheinmetall підписала з Міноборони Угорщини контракт на поставку 218 БМП Lynx, а також супутніх товарів і послуг на суму понад 2 млрд євро. На першому етапі виробництва Збройні сили Угорщини отримають 46 БМП Lynx і 9 БРЕМ Buffalo, зібраних в Німеччині. На другому етапі виробництва на новому заводі в Угорщині будуть зібрані ще 172 машини.

У лютому, 2021 року, збройні сили Угорщини отримали першу партію турецьких бронемашин Ejder Yalçın класу MRAP компанії Nurol Makina. Машини виконані в стандартній турецької військової модифікації TTZA (Ejder Yalçın II) з турецькими дистанційно керованих кулеметними модулями Aselsan SARP.

У грудні 2020 року, Повітряним силам Угорщини передали нові гелікоптери Airbus H145M. В рамках програми модернізації Збройних сил, Угорщина мають до 2026 року отримати 20 багатоцільових вертольотів H145M. Перші два вертольоти Airbus H145M для національних збройних сил Угорщини доставили у листопаді 2019 року. В угорських машинах використовується модульна система HForce Tier 2 (рівень 2), що дозволяє застосовувати підвісну некеровану зброю, зокрема, контейнери з некерованими ракетами та автоматичну зброю від 7,62-мм кулеметів до 20-мм гармат.

Бронетранспортер БТР-80А призначений для транспортування мотострілецьких підрозділів та їх вогневої підтримки на полі бою. Машина є модифікацією БТР-80 зі збереженням основних вузлів та агрегатів. Він озброєний баштовою гарматно-кулеметною установкою БППУ-1 з розміщеною в ній 30-мм автоматичною гарматою 2А72 і спареним з нею 7,62-мм кулеметом ПКТМ. Станом на 2016 рік у складі угорської армії було 120 БТР-80А.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Європа Світ Співпраця Сусіди Угорщина Україна