fbpx
Українські військові розпочали навчання у Великій Британії 

Українські військові розпочали навчання у Великій Британії 

Велика Британія Війна з Росією Військова допомога Європа ЗСУ Навчання Світ Україна

Перша група українських військових прибула до Сполученого Королівства і незабаром приступить до тренувань.

Про це повідомив Міністр оборони Великої Британії Бен Уоллес.

Військовослужбовці ЗСУ проходитимуть навчання на полігонах під керівництвом досвідчених британських військових інструкторів, йдеться у повідомленні на сайті британського парламенту.

Міністр оборони повідомив Палаті представників подробиці програми підготовки Збройних Сил України під керівництвом Великої Британії, оголошеної прем’єр-міністром Борисом Джонсоном під час його нещодавнього візиту до Києва.

Уряд Великої Британії, як відповідь на вторгнення Росії в Україну надає Україні 2,3 мільярда фунтів стерлінгів військової допомоги.

Це включає в себе зобов’язання очолити програму підготовки, яка має на меті навчати українських військових у Сполученому Королівстві.

Бен Уоллес зазначив, що українські військові пройдуть курси, засновані на базовій військовій підготовці Великої Британії.

«Ми прагнемо збільшити масштаб і частоту цих курсів відповідно до вимог України. Ми також обговорюємо з міжнародними партнерами варіанти розширення участі в навчальній програмі, конструктивно працюючи з країнами, які готові підтримати або шляхом надання інструкторів, або надання обладнання.» – зазначає Міністр оборони Великої Британії.

Бен Уоллес. Фото: ЗМІ Британії

Тренування включають в себе навчання володінню зброєю, надання першої медичної допомоги на полі бою, освоєння техніки, тактику патрулювання та навчання законам збройних конфліктів.

Кожен такий курс навчання триватиме кілька тижнів.

Міністр оборони Бен Уоллес повідомив, що нещодавно до Великої Британії прибула перша ротація українських військових. Вони проходитимуть навчання на військових полігонах Північно-Східного, Південно-Західного та Південно-Східного регіонів. Навчання проводитимуть підрозділи 11 бригади допомоги Силам безпеки”.

Борис Джонсон та Володимир Зеленський, 17 червня 2022 Фото: Офіс Президента України

Нагадуємо, що у червні, прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон запропонував Володимиру Зеленському розширену програму підготовки українських військових на території Сполученого Королівства. Повідомлялось, що британська сторона може забезпечити підготовку до 10 тисяч українських військовослужбовців кожні 120 днів.


Мілітарний” працює завдяки постійній підтримці Спільноти

  • Ставай патроном на Patreon від $1
  • Будь спонсором на Youtube від 70 грн

Навіть донат в 30 грн (ціна 1 кави) допоможе нам працювати далі:

  • PayPal - [email protected]
  • Приватбанк 4149 6293 1808 2567
  • monobank 4441 1144 4179 6255

Будь з “Мілітарним” на всіх платформах

Twitter || Telegram || Facebook || Youtube


Велика Британія Війна з Росією Військова допомога Європа ЗСУ Навчання Світ Україна