fbpx
Український Bayraktar TB2 працює над Чорним морем

Український Bayraktar TB2 працює над Чорним морем

Bayraktar TB2 Sea Breeze Авіація БпА (Безпілотні апарати) навчання ПС ЗСУ Україна Чорне море

Український середньовисотний ударний безпілотний літальний апарат Bayraktar TB2 працює над Чорним морем.

Про це інформує Мілітарний.

Сьогодні зранку він злетів з аеродрому у Миколаєві та зараз знаходиться у небі у північно-західній частині Чорного моря.

Раніше анонсувалась участь українських ударних дронів у міжнародних навчаннях Sea Breeze – 2021, що зараз як раз тривають.

Траєкторія польоту БПЛА Bayraktar TB2 у небі над Чорним морем 8 липня 2021 року

Під час навчання основна увага зосереджена на відпрацюванні взаємної сумісності та спільному виконанні завдань з країнами-партнерами відповідно до стандартів НАТО.

У травні 2021 року українські ударні безпілотні літальні апарати Bayraktar TB2 брали участь у військових навчаннях з 30-ю окремою механізованою бригадою імені князя Костянтина Острозького.

Bayraktar TB2 у польоті

Підрозділи частини відпрацьовують дії у наступі та обороні, захоплення вигідних рубежів, тощо із використанням системи лазерної імітації стрільби LAZERTAG.

У квітні  український Bayraktar TB2 відправився на схід України, про це свідчив маршрут пересування за увімкненим транспондером дрону у той час:

Маршрут польоту БПЛА Bayraktar TB2 26 квітня 2021 року

Наприкінці березня українські безпілотні ударні літальні апарати Bayraktar TB2 декілька діб відпрацьовували завдання над Тендрівською косою – полігоном ВМС ЗС України.

Маршрути польоту українських ударних безпілотних літальних апаратів Bayraktar TB2 на Тендрівській косі 26 березня 2021 року

За маршрутом польоту видно, що здебільшого БПЛА літали над водною частиною полігону та лише декілька разів кружляли над самою косою.

У листопаді 2020 року ударні Bayraktar TB2 залучались до дослідницьких навчань в рамках командно-штабних навчань 28-ї окремої механізованої бригади на 235 Міжвидовому центрі підготовки військових частин та підрозділів.

24 листопада 2020 року, злетівши з аеродрому Кульбакине у Миколаєві середньовисотний ударний безпілотний літальний апарат Bayraktar TB2 здійснив переліт до території полігону «Широкий Лан» та здійснив декілька його обльотів.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Bayraktar TB2 Sea Breeze Авіація БпА (Безпілотні апарати) навчання ПС ЗСУ Україна Чорне море