fbpx
Укроборонпром зменшиться на 23 підприємства

Укроборонпром зменшиться на 23 підприємства

Айварас Абромавичус Укроборонпром

Український державний концерн “Укроборонпром” найближчим часом передасть 21 підприємство до Фонду державного майна (ФДМ) і ще два підприємства до Державного космічного агентства України (ДКАУ).

За словами Абромавичуса, ці компанії “недієві” і на них немає наразі жодного виробництва.

“Тобто вони не роблять і нічого військового призначення не робитимуть. Тобто передаємо практично “пустишки”, – пояснив він.

“Я особисто і мої колеги побували сотні разів у різних компаніях, у різних регіонах, у різних куточках України, і ми оцінили кожне підприємство на здатність, щось зробити для країни, щось зробити для наших військових зараз або в майбутньому… Але дуже велика кількість підприємств, які нічого спільного з військовими не розробляють: не лише зараз, не лише вчора, а й позавчора також. І з цією метою на засіданні наглядової ради, яка відбулося два тижні тому, було ухвалено рішення про передання 21 підприємства до Фонду державного майна”, – сказав він на брифінгу в Києві в середу.

Він також повідомив, що ще два підприємства буде передано до Державного космічного агентства України.

“Тобто в найближчому майбутньому в “Укроборонпрому” буде мінус 23 підприємства”, – резюмував Айварас Абромавичус.

Франція виділила допомогу Укроборонпрому

Уряд Франції виділив українському державному концерну “Укроборонпром” технічну допомогу на суму близько € 900 тис., Повідомив генеральний директор державного концерну “Укроборонпром” Айварас Абромавичус.

Айварас Абромавичус

“Це знак довіри до України, це знак довіри до змін, які відбуваються зараз в концерні” Укроборонпром “… Це сума близько € 900 тис., Це одна з найбільших сум, яку уряд Франції виділив Україні”, – сказав він на брифінгу

За словами Айварас Абромавичус, ця допомога піде на боротьбу з корупцією та підвищення стандартів корпоративного управління.

Збитки Укроборонпрому від коронавіруса

За словами гендиректора Укроборонпрому Айварас Абромавичус, підприємства концерну можуть зазнати збитків через коронавірус.

Підприємства Укроборонпрому можуть зазнати збитків у зв’язку з економічною кризою, викликаною поширенням коронавіруса. Про це на брифінгу заявив генеральний директор концерну Айварас Абромавічус.

“До подій з коронавірусом у нас була непогана тенденція. Ми очікували прибуток в цьому році на 30%”, – підкреслив він.

Абромавічус також зазначив, що зараз у ДП “Антонов” проблем не виникає. За його словами, літаки підприємства здійснювали нестандартні перевезення вантажів на $ 200 млн в рік, але зараз йдуть коригування польотів через епідемію коронавіруса.

Він також додав, що вже скасовані міжнародні виставки, де повинен бути присутнім Укроборонпром в Катарі і Малайзії.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Айварас Абромавичус Укроборонпром