fbpx
Укрспецекспорт побудує в Азії завод для бронетехніки

Укрспецекспорт побудує в Азії завод для бронетехніки

Азія Бронетехніка Закупівлі М'янма Світ Співпраця Україна Укроборонпром Укрспецекспорт

Державна компанія «Укрспецекспорт» уклала контракт з країною Південної Азії на створення заводу з капітального ремонту броньованої техніки та виробництва запасних частин.

Про це пише Український Мілітарний Портал з посиланням нам на пресцентр ДК «Укрспецекспорт».

Країна не повідомляється, але відзначається, що контракт на будівництво універсального заводу було укладено з Міністерство оборони цієї країни.

Повідомляється, що універсальний завод представлятиме собою стаціонарний промисловий об‘єкт, який буде розміщено у повністю автономному комплексі будівель, розташованих на окремій території.

Контрактом передбачається повний спектр послуг від розробки документації для будівництва та повного і всеосяжного оснащення заводу сучасним технологічним обладнанням.

Ілюстрація від ДК «Укрспецекспорт»

Передбачається пристосування виробництва передових світових компаній, включаючи його монтаж, до запуску виробництва та підготовки персоналу для виконання капітального ремонту.

Зазначається, що створений Універсальний завод дозволить замовнику виконувати високоякісний капітальний ремонт легкої броньованої техніки різних типів.

Додатково буде можливість виготовляти широку номенклатуру запасних частин до легкої броньованої техніки різних типів у кількостях, достатніх для задоволення як власних потреб заводу для проведення капітальних ремонтів, а також для поставки таких запасних частин іншим військовим частинам армії країни.

Завод дозволить виконувати роботи з модернізації легкої броньованої техніки, що знаходиться на озброєнні, з метою покращення її бойових та експлуатаційних характеристик.

Також повідомляється, що термін реалізації Контракту – три роки.

Не виключено, що угоду було укладено з Міністерством оборони М’янми. Нагадаємо, у 2019 році Державна компанія «Укрспецекспорт» підписала угоду з М’янмою про будівництво спільного підприємства з виробництва бронетехніки.

Для довідки: «Укрспецекспорт» – українська державна компанія, яка має монопольне право здійснювати експорт та імпорт продукції, послуг військового та подвійного призначення.

У 2010 включена до складу Державного концерну «Укроборонпром»


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Азія Бронетехніка Закупівлі М'янма Світ Співпраця Україна Укроборонпром Укрспецекспорт