fbpx
Упродовж 10 років ПС ЗСУ спишуть основні бойові зразки авіатехніки – Дроздов

Упродовж 10 років ПС ЗСУ спишуть основні бойові зразки авіатехніки – Дроздов

Авіація Закупівлі ЗСУ ПС ЗСУ Сергій Дроздов Україна

Командувач Повітряних сил Збройних сил України Сергій Дроздов заявив, що упродовж наступних 10 років ПС ЗСУ спишуть основні бойові зразки авіатехніки.

Про це повідомляє Мілітарний.

Таку інформацію генерал-полковник розказав на презентації Візії Повітряних сил-2035 для народних депутатів України.

Тому упродовж останніх двох років у Повітряних Силах ЗС України тривала робота по розробці стратегії розвитку до 2035 року.

Техніка, що залишилась у бойовому складі фактично експлуатується зі значними перевищеннями зазначених ресурсів, а конфлікт на Сході лише прискорив виснаження ресурсних показників, – сказав Командувач ПС ЗСУ.

Підтримувати боєздатність зараз вдається за рахунок наявних кількості бортів, котрі виведені з бойового складу та використовуються для підтримання у робочому стані бойових одиниць.

Перехід на компоновку зі зменшенням чисельності дозволив нам утримувати за штатом велику кількість техніки і розмова або напрямки державної політики в плані модернізації та закупівлі новітнього озброєння не стояло за рахунок того, що у нас був великий об’єм надлишкової техніки, – розказав Сергій Дроздов.

Оскільки такий ресурс комплектуючих не вічний, значний час це тривати не може.

МіГ-29 на зберіганні у Бельбеку

Ми прогнозуємо, що протягом наступних 10 років доведеться вивести з бойового складу основні бойові зразки техніки, – констатував Командувач Повітряними Силами Сергій Дроздов.

Зокрема Командувач заявив, що ПС ЗСУ на першому етапі переозброєння планують отримати новий багатофункціональний літак покоління 4++.

Далі ж, за словами Дроздова, Україна розраховує отримати літак 5-го покоління:

Командувач ПС ЗСУ зауважив, що ресурсів оборонного бюджету України буде недостатньо для переозброєння. Тому для оновлення парку тактичної авіації необхідно створити окрему державну цільову програму.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Авіація Закупівлі ЗСУ ПС ЗСУ Сергій Дроздов Україна