fbpx
«Урагани» тренувались відбивати наступ з окупованого Криму

«Урагани» тренувались відбивати наступ з окупованого Криму

Артилерія БМ-27 «Ураган» Командування об'єднаних сил навчання РСЗВ Україна Херсонщина

Відбулися практичні тренування розрахунків РСЗВ “Ураган”.

Про це повідомляє Командування об’єднаних сил ЗС України.

Повідомляється, що біля адміністративної межі з тимчасово окупованою територією АР Крим, підрозділи реактивної артилерії, що підпорядковані Командуванню об’єднаних сил Збройних Сил України, відпрацювали розгортання на вогневих позиціях і наведення на цілі умовного противника.

“Планові польові тренування зі злагодженості розрахунків реактивних систем залпового вогню “Ураган” пройшли в умовах, максимально наближених до бойових”, – повідомив командувач об’єднаних сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

“За лічені хвилини потужна та високоточна зброя була приведена в бойову готовність, — наголосив командувач. — Воїни-реактивники швидко висунулися з району зосередження, здійснили марш, розгортання у районі вогневих позицій та наведення на умовні цілі для їх подальшого ураження”.

За словами Наєва, під час тренування військовослужбовці відпрацювали навчальні вправи зі знищення морських десантів, бронетехніки та замаскованих пунктів управління умовного противника.

Крім того, зазначається, що реактивники виконали вправи з дистанційного мінування вихідних районів ймовірного наступу умовного противника.

“Мінні загородження застосовують практично у всіх видах бойових операцій. По-перше, вони не дозволяють противнику дістатися до місця призначення. По-друге, блокують фланги та шляхи обходу, що заважає висадці як повітряного, так і морського десанту, — пояснив генерал-лейтенант Сергій Наєв. — Головна перевага дистанційного способу мінування – швидкість встановлення мінних загороджень”.

Відзначається, що за лічені хвилини бойові розрахунки реактивних систем залпового вогню “засіюють” мінами велику територію, що різко сповільнює темпи наступу противника.

“Дані підрозділи цілодобово знаходяться в повній боєготовності в районах зосередження, а в разі загострення ситуації завжди готові висунутися в заданий район та адекватно відреагувати на військову загрозу”, – підсумовуючи хід тренування, додав командувач.

Комплекси «Точка-У» під час тренувань на Херсонщині

У квітні, на Херсонщині продемонстрували свою готовність до застосування, оперативно-тактичні комплекси «Точка-У». Після першого етапу навчань воїни-ракетники продемонстрували швидкий відхід і зміну вогневих позицій. На завершення, екіпажі під прикриттям димової завіси приховано вирушили до районів зосередження.

Як свідчить повідомлення пресслужб, такі тренування є регулярними поблизу окупованого Кримського півострова.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Артилерія БМ-27 «Ураган» Командування об'єднаних сил навчання РСЗВ Україна Херсонщина