fbpx
Уряд Британії обіцяє підтримку оборонним компаніям, що зокрема допомагають Україні

Уряд Британії обіцяє підтримку оборонним компаніям, що зокрема допомагають Україні

Велика Британія Військова допомога Європа ОПК Світ Україна

Уряд Великої Британії підтримуватиме британські оборонні компанії, які зокрема надають допомогу Україні.

Про це заявив британський міністр оборони Грант Шаппс у Twitter (X).

За його словами, британські оборонні компанії забезпечують безпеку країни, а також допомагають таким країнам, як Україна, захищати їхню свободу та діють як глобальні гравці від імені Великої Британії.

“Ми всіляко підтримуватимемо їх проти тих, хто хоче позбавити фінансування галузі через так звані етичні правила інвестування, які є не лише аморальними, але й небезпечними”, – заявив міністр.

Раніше Грант Шаппс запевнив, що Британія продовжить разом із союзниками надавати Україні “те, що їй потрібно для перемоги”.

У вересні цього року, стало відомо, що британська оборонна компанія BAE Systems готова допомогти Україні виробляти запасні частини для легких причіпних 105-мм гаубиць L119.

Генеральний директор компанії Чарльз Вудберн заявив, що налагодити виробництво на українських потужностях можна за кілька місяців.

Виробництво елементів легкої гаубиці на існуючих в Україні потужностях розглядається як перший етап з подальшим розгортанням випуску іншої більш складної зброї.

Наприкінці серпня компанія BAE Systems та Міноборони України підписали Рамкову угоду про співпрацю щодо ремонту, запасних частин та виробництва нових легких гаубиць L119.

Також міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін та Чарльз Вудберн підписали Угоду про співпрацю з локалізації виробництва озброєнь BAE Systems в Україні.

З початку російського повномасштабного вторгнення, Україна від союзників отримала близько 50 гаубиць L119.

Ці гаубиці наразі активно застосовуються Силами оборони на передовій. Передача артилерійських систем здійснюється в межах військової допомоги.

Велика Британія Військова допомога Європа ОПК Світ Україна