fbpx
Уряд підтримав створення “Агенції оборонних технологій”

Уряд підтримав створення “Агенції оборонних технологій”

Кабінет Міністрів ОПК Україна

В Україні підтримано проєкт про утворення державної установи «Агенція оборонних технологій».

Про це повідомляє Мілітарний з посиланням на міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Олега Уруського.

Планується, що «Агенція оборонних технологій» сприятиме створенню перспективних зразків озброєння та військової техніки.

Проєкт підтримав Урядовий комітет з питань національної безпеки та оборони, стратегічних галузей промисловості та інфраструктури.

Надалі має бути рішення Уряду, ряд організаційних та нормативних кроків, і в Україні з’явиться нова спеціалізована державна інституція.

Засідання Урядового комітету з питань національної безпеки і оборони

За словами очільника Мінстратегпрому, «Агенція оборонних технологій» сприятиме підвищенню ефективності науково-дослідної діяльності в інтересах оборонної промисловості держави.

Також агенція надаватиме додаткові можливості підприємствам ОПК у забезпеченні потреб Збройних Сил та інших складових сектору безпеки й оборони України у новітніх зразках озброєння, військової та спеціалізованої техніки.

До її складу, безумовно, увійдуть фахівці галузі, які активно співпрацюватимуть із провідними профільними вітчизняними науковими закладами, установами та організаціями, експертними та аналітичними структурами.

Також увійдуть підприємства різних форм власності в контексті створення та реалізації в Україні сучасних технологічних рішень.

Урядовець вважає важливим те, що очікуваний обсяг видатків на утворення та утримання Агенції становитиме в середньому 30 млн грн на рік.

Проєкт розпорядження Кабінету Міністрів України про схвалення Концепції Програми вже розроблено Мінстратегпромом.

Ідея про «Українське Агентство передових оборонних дослідницьких проєктів» не нова. Так, у 2017 році Укроборонпромом було анонсовано створення GARDA (Government Advant Research Development Agency).


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Кабінет Міністрів ОПК Україна