fbpx
В Австралії переймаються за якість бронетранспортерів Boxer

В Австралії переймаються за якість бронетранспортерів Boxer

Boxer Rheinmetall Австралія Бронетехніка БТР Закупівлі Світ

В Австралії переймаються за якість нових бронетранспортерів Boxer, які надходять на озброєння армії.

Про це інформує Мілітарний.

Бойові розвідувальні машини на базі бронетранспортера Boxer, стикаються з серйозними технічними проблемами, що становлять загрозу для проекту вартістю 5,6 млрд доларів, пише видання ABC News.

Надмірна вага систем озброєння загрожує затримкою багатомільярдного армійського проекту, викликаючи тривогу в уряді, військових та оборонній промисловості.

Башта на бронетранспортерах Boxer є вразливою для ракетних обстрілів, оскільки вона надто важка, щоб у неї інтегрувати протиракетний захист.

Інші побоювання щодо найбільшого проекту австралійської армії на сьогоднішній день включають те, що Boxer може стріляти тільки боєприпасами німецького виробництва та вимагає виготовлення шин на замовлення у європейського виробника.

Військові джерела інформують, що інтеграція башти Lance виявляється набагато складнішою, ніж спочатку передбачалося, тому що встановлення ракетного озброєння та активного захисту робить башту занадто важкою та нестабільною.

Представник уряду Австралії, на умовах анонімності сказав, що міноборони неофіційно погрожувала включити програму закупівлі бронетранспортера Boxer до списку “проектів, що викликають занепокоєння” відомства наприкінці минулого року.

Проте компанія Rheinmetall категорично відкинула припущення, що отримала будь-які попередження від уряду, та наполягає, що вона на шляху до виконання всіх контрактних зобов’язань за програмою LAND 400 Phase 2.

У 2018 році німецька компанія Rheinmetall отримала контракт вартістю 5,6 млрд доларів США на будівництво 211 нових легких бронемашин.

Початкова партія з 25 транспортних засобів, включаючи 12 Boxer, які комплектуються баштою з 30-мм автоматичною гарматою, була зібрана у Німеччині та прибула до Австралії цього року.

Решта 186 бронетранспортерів Boxer Австралії будуть зібрані на підприємстві Rheinmetall у Квінсленді.

Boxer – це німецько-нідерландський багатоцільовий бронетранспортер з колісною формулою 8х8 з модульною конструкцією, яка дозволяє розміщувати різноманітне озброєння включно з автоматичним гарматами та протитанковими ракетами.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Boxer Rheinmetall Австралія Бронетехніка БТР Закупівлі Світ