fbpx
В Австралії заклали третій патрульний корабель класу Arafura

В Австралії заклали третій патрульний корабель класу Arafura

Lürssen Австралія Королівські ВМС Австралії Патрульний корабель Суднобудування Флот

Міноборони Австралії повідомило про те, що 27 березня відбулася закладка третього прибережного патрульного корабля класу Arafura.

Про це пише ресурс Jane’s 360.

Всього планується створити 12 кораблів подібного класу.

На відміну від перших двох кораблів третій був закладений на судноверфі Гендерсон (західна Австралія). Тут же будуватимуть і решту дев’ять кораблів.

Перші два кораблі класу Arafura заклали на судноверфі Осборн (південна Австралія). Перший патрульний корабель нового класу має почати службу в 2022 році.

Патрульний корабель класу Arafura

Створення нових прибережних патрульних кораблів відбувається відповідно до контракту, який був підписаний в січні 2018 року. Його вартість складає 2,5 млрд. доларів.

Перший прибережний патрульний корабель класу Arafura заклали в листопаді 2018, а другий в червні 2019 року.

Кораблі класу Arafura створені на основі корабля ОPV80, який розробила німецька компанія Lurrsen. Водозміщення нового класу прибережних патрульних кораблів складатиме 1640 тон, а запас ходу 7400 км.

Відповідне водозміщення дозволить кораблям брати на борт змінні модулі для боротьби ізмінами або безпілотники для кращого висвітлення надводної обстановки. Такий модульний принцип дасть можливість флоту Австралії замінити частково або повністю низку попередніх класів кораблів.

Патрульний корабель класу Arafura 1

Мова йде про патрульні катери класу Armidale, кораблі протимінної боротьби класу Huon, гідрографічні судна класів Leeuwin і Paluma. Тим самим 12 кораблів класу Arafura замінять 26 кораблів чотирьох різних класів.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Lürssen Австралія Королівські ВМС Австралії Патрульний корабель Суднобудування Флот