fbpx
В Боснії та Герцеговині продовжена місія ООН

В Боснії та Герцеговині продовжена місія ООН

Балкани Боснія і Герцеговина Миротворча місія ООН Світ

Рада Безпеки ООН продовжила мандат багатонаціональних сил із стабілізації миру EUFOR в Боснії та Герцеговині ще на один рік.

Про це повідомляє N1

Також Радбез ООН закликав всі політичні партії країни надати пріоритет у проведенні реформ відповідно до європейської перспективи Боснії та Герцеговини.

Мова йде про формування уряду, утримування від ворожої риторики та неконструктивної політики. Держави-члени Рада Безпеки заявили про необхідність співпраці всіх інституцій, які беруть участь у реалізації Дейтонської мирної угоди 1995 року.

Операція Althea сил Європейського Союзу EUFOR (European Union Force Bosnia and Herzegovina) – це військова місія в Боснії та Герцеговині для нагляду за військовим виконанням Дейтонської мирної угоди 1995 року. Є наступником місій НАТО в Боснії та Герцеговині SFOR and IFOR. Діє із 2 грудня 2004 року.

Станом на березень 2019 року, сили EUFOR налічують 600 військовослужбовців з 20 країн, включаючи як членів Європейського Союзу так і тих, що не входять до ЄС, і навіть не розташовані в Європі. Наразі у EUFOR беруть участь Албанія, Австрія, Болгарія, Чилі, Чехія, Франція, Греція, Угорщина, Ірландія, Італія, Польща, Португалія, Північна Македонія, Румунія, Словаччина, Словенія, Іспанія, Швейцарія, Туреччина та Великобританія.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Балкани Боснія і Герцеговина Миротворча місія ООН Світ