fbpx
В Індії введено в експлуатацію новий офшорний патрульний корабель Sajag

В Індії введено в експлуатацію новий офшорний патрульний корабель Sajag

Азія Берегова охорона Індії Індія Патрульний корабель Світ Суднобудування Флот

Для Берегової охорони Індії був введений в експлуатацію офшорний патрульний корабель Offshore Patrol Vessel (OPV) Sajag.

Про це повідомляє Мілітарний з посиланням на повідомлення у Twitter.

Sajag це третій серійний офшорний патрульний корабль, що побудований на суднобудівному заводі Goa Shipyard Limited (GSL).  Загалом серія суден цього проекту планується у кількості 5 одиниць. Реалізація цього проекту розпочалася у 2016 році.

Корабель довжиною 105 метрів, призначений для перевезення одного вертольота та чотирьох швидкісних катерів, включаючи два надувні човни. Судно в Береговій охороні буде використовуватися для пошуку та порятунку, правоохоронної діяльності та морського патрулювання. Озброєння складається з гармати 40/60 Bofors та двох крупнокаліберних кулеметів 12,7 мм.

Судно водотоннажністю 2350 тонн і рухається завдяки двом дизельним двигунам потужністю 9100 кВт, і досягає максимальної швидкості 26 вузлів.  

Патрульний корабель також здатний нести обладнання для реагування на екологічні забруднення, і для запобігання розливу нафти в морі.

Дальність плавання становить 6000 морських миль, при економічному ході. Екіпаж складається з 12 офіцерів та 99 осіб персоналу. 

“Сучасне обладнання та системи, забезпечує можливість кораблю виконувати роль командної платформи та виконувати завдання з виконання статуту берегової охорони” – йдеться у повідомленні.

Після входження до складу берегової охорони корабель базуватиметься в Порбандарі.

Зазначимо, що в даний час берегова охорона Індії має флот із 157 кораблів та 62 літаків. Окрім того, 34 надводні судна знаходяться на різних стадіях будівництва на індійських кораблебудівних підприємствах. 

Нагадуємо, що в грудні минулого року, в Індії спустили на воду фрегат Himgiri проєкту P-17A призначений для індійських ВМС. Церемонія спуску корабля проходила на верфі компанії Garden Reach Shipbuilders and Engineers Limited (GRSE).

Фрегат «Himgiri» проєкту P-17A Індії. Грудень 2020. Фото: МО Індії

Кіль другого фрегата (заводський номер Yard 3023) був закладений 24 січня 2020 року.  міністерство оборони Індії оголосило про підписання контрактів на поставку семи фрегатів Project 17A 20 лютого 2015 року.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Азія Берегова охорона Індії Індія Патрульний корабель Світ Суднобудування Флот