fbpx
В Індонезії зник підводний човен

В Індонезії зник підводний човен

Азія ВМС Індонезії Індонезія Підводні човни Світ Флот

Влада Індонезії намагається знайти свій зниклий підводний човен.

Про це повідомляє Reuters.

В Індонезії зник підводний човен з 53 моряками на борту, для його пошуку влада країни звернулася за допомогою до Австралії та Сінгапуру.

Командувач національних збройних сил Індонезії, маршал Хаді Тьях’янто заявив, що підводний човен зник приблизно в 95 милях у водах на північ від острова Балі, близько 3 години ночі за місцевим часом. Підводний човен KRI Nanggala-402 проводив навчальні торпедні стрільби біля острова.

KRI Nanggala-402 – це однин з п’яти підводних човнів, які експлуатуються ВМС Індонезії. Човен побудований в Німеччині у 1979 році,

На початку минулого року, Індонезія завершила занурювальні випробування підводного човна Alugoro (405) типу Nagapasa – першої субмарини національної побудови.

Випробування які завершилися 20 січня на глибині до 250 метрів назвали успішними.

KRI Alugoro (405) став першим підводним човном побудованим у Індонезії, таким чином країна приєдналась до списку держав, що здатні будувати субмарини.

Церемонія спуску на воду KRI Alugoro (405) відбулась у квітні 2019 року, тоді ж Міністерство оборони Індонезії замовило додаткові три підводні човни типу Nagapasa.

Вартість трьох додаткових підводних човні очікується у розмірі 1 млрд доларів США, інформації де будуватимуть їх наразі немає.

Підводний човен KRI Alugoro (405)

Дві з трьох субмарин класу Nagapasa були побудовані на підприємстві Daewoo Shipbuilding & Marine Engineering (DSME) у Південній Кореї. Введення до складу ВМС Індонезії другого підводного човна –  KRI Ardadedali (404) відбулося у квітні 2018-го року.

Підводні човни класу Nagapasa мають водотоннажність 1400 тонн та довжину у 61 метр. Можуть розвивати швидкість у 21 вузлів. Екіпаж субмарини складає 40 осіб.

 

 

 

 

 

 


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Азія ВМС Індонезії Індонезія Підводні човни Світ Флот