fbpx
В Ізраїлі показали БПЛА капсульного запуску

В Ізраїлі показали БПЛА капсульного запуску

Авіабудування Авіація БпА (Безпілотні апарати) Ізраїль Світ

Ізраїльська компанія SpearUAV представила кишеньковий розвідувальний БПЛА Ninox 40.

Про це повідомляє видання Jane’s.

Розробка мікротактичного БПЛА Ninox 40 з ручним запуском зараз завершена, і його початкова експлуатаційна готовність очікується на початок 2021 року.

Новий апарат розташовується в циліндричної капсулі, з якої й здійснюється його запуск. Після розвідки оператор може підібрати безпілотник і пізніше використовувати повторно.

Сьогодні кілька компаній у світі займаються розробкою, виробництвом і постачанням невеликих безпілотників, деяких з яких без зусиль можна переносити в кишені.

В Ізраїлі показали БПЛА капсульного запуску. Ninox 40

Зокрема, випуском таких апаратів займається американська компанія FLIR Systems. Ці безпілотники створені для того, щоб бійці могли швидко провести розвідку місцевості.

Апарат Ninox 40 розроблений для вирішення декількох завдань, серед яких спостереження, розвідка і пошук цілей.

Ninox 40 являє собою невеликий квадрокоптер з прибираними в фюзеляж плечима і повітряними гвинтами. Безпілотник здатний виконувати польоти тривалістю до 40 хвилин. Маса апарату становить 250 грамів.

БПЛА розташовується в капсулі, через яку оператор може його запрограмувати, призначивши маршрут польоту або визначивши ключові точки для спостереження.

Безпілотником також можна управляти в ручному режимі. Разом з апаратом поставляється планшет, на який надходить розвідувальна інформація, і два джойстики для управління. Вони кріпляться на боки планшета.

Нагадаємо, нещодавно компанія Anduril представила розвідувальний безпілотник вертолітного типу Ghost 4, здатний самостійно вести розвідку місцевості й повідомляти оператора про виявлені об’єкти.

При цьому оператор може об’єднати кілька безпілотних апаратів в групу; кількість безпілотників в групі, як стверджують розробники, не обмежена.

Вважається, що такі апарати дозволять знизити навантаження на людей, дозволяючи їм зосередитися на важливих об’єктах.

Ghost 4 виконаний за класичною вертолітною схемою. Його довжина становить 2,7 метра, а висота і ширина – 0,4 метра. Фюзеляж безпілотника виконаний складним, щоб апарат вміщався в транспортувальному кейсі. У складеному вигляді безпілотник має в довжину 1,1 метра.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Авіабудування Авіація БпА (Безпілотні апарати) Ізраїль Світ