fbpx
В Казахстані спустили на воду два нових катера для прикордонників

В Казахстані спустили на воду два нових катера для прикордонників

Азія Казахстан Патрульні катери Суднобудування Флот

Прикордонники Казахстану отримали нові патрульні катери.

Про це повідомляє Мілітарний.

Катери для прикордонників проекту «Кайсар» із заводськими номерами 1 і 2 «Махамбет батыр» та «Исатай батыр» були виготовлені суднобудівним підприємством АТ «Уральський завод «Зеніт» та були спущені на воду 15 червня, повідомляє JAIYQ PRESS.

Патрульні катери призначені для захисту і охорони державного кордону на морі, річках з метою недопущення протиправних дій, забезпечення, дотримання фізичними та юридичними особами режиму державного кордону та прикордонного режиму, охорони внутрішніх вод і територіального моря з контролем відповідних режимів плавання.

Крім цього, вони будуть виконувати завдання з надання сприяння по збереженню водних біологічних ресурсів, контролю морської економічної діяльності в риболовецькій зоні загальному водному просторі і іноземних суден на рейді в портах, а також пошуково-рятувального забезпечення в районах несення служби.

Катери призначені для експлуатації за своїм призначенням в Каспійському морі, в навігаційний період (при відсутності льодоутворення), цілодобово, при температурі зовнішнього повітря від 0 ° C до + 45 ° С при відносній вологості повітря до 80% і температурі води від 0 ° С до + 32 ° С.

Довжина суден близько 14 м, а ширина близько 3,5 м. Повна водотоннажність становить близько 15 т, а швидкість ходу при нормальній водотоннажності та максимальної потужності двигунів становить близько 35 вузлів.

Також на катері передбачається розміщення екіпажу в кількості 4-х чоловік і додатково до чотирьох пасажирів, а морехідні якості забезпечують безпеку плавання до трьох балів включно.

Нагадуємо, що на початку травня, Казахстан спустив на воду новий катер «Туркестан» проєкту «Айбар» для національної прикордонної служби.

За казахською класифікацією катери проєкту «Айбар» називаються малими сторожовими кораблями.

Церемонія спуску на воду катеру «Туркестан» у Казахстані

Вони призначені для забезпечення охорони державних територіальних вод, державного кордону та континентального шельфу, патрулювання з метою недопущення незаконного судноплавства, контрабандних операцій, піратства та незаконного вилову риби, перехоплення та догляд суден-порушників.

Швидкохідний патрульний катер проєкту «Айбар»

Згодом катер здійснив перехід по річці Урал на відстань більше 500 кілометрів до Каспійського моря де нестиме службу. Виробництво швидкохідних катерів проєкту 0210 «Айбар» розпочалось у 2013 році.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Азія Казахстан Патрульні катери Суднобудування Флот