fbpx
В Лівію з Росії прибули МіГ-29 та Су-24

В Лівію з Росії прибули МіГ-29 та Су-24

Авіація Африка Близький Схід Лівія МиГ-29 Світ Су-24

Як вже вчора писав наш блогер Urich у дайджесті подій на Близькому Сході, в Лівію з Росії прибули літаки МіГ-29 та Су-24.

Тоді цю інформацію в інтерв’ю для Bloomberg оприлюднив начальник управління адміністрації визнаного ООН Уряду Національної Єдності (Згоди) Лівії Фатхі Башагха

Сьогодні вже були оприлюднені свіжі супутникові знімки з авіабази в Ель-Джуфра де зафіксований радянський винищувач МіГ-29.

Відповідне оприлюднив ресурс Scramble Magazine:

Російський винищувач МіГ-29 у Лівії

Повідомляється, що літаки прибули сюди з авіабази в Хмеймім у Сирії, під час перельоту їх супроводжували російські винищувачі Су-35.

Перед прибуттям у Сирію, МіГ-29 вилетіли з Росії, через Астраханську область над Каспійським морем здійснили переліт до Ірану, де дозаправились та після прибули на авіабазу в Хмеймім.

У виданні Scramble Magazine припускають, що помічені МіГ-29 та Су-24, котрі прибули в Лівію з Росії, це колишні літаки військово-повітряних сил Білорусі.

За їх припущенням вони були продані Об’єднаним Арабським Еміратам, котрі підтримують Хавтара у громадянській війні в Лівії.

До цього моменту на озброєнні лівійської армії винищувачі МіГ-29 ніколи не перебували, у часи правління Каддафі на озброєнні повітряних сил Лівії перебували винищувачі МіГ-21, МіГ-23 та МіГ-25, а також винищувачі-бомбардувальники Су-22

Таким же чином у 2014 році, ОАЕ придбало в Білорусі чотири ударних гелікоптери Мі-24, що згодом опинились у Лівії.

 

Авіація Африка Близький Схід Лівія МиГ-29 Світ Су-24