fbpx
В Міноборони анонсували передачу техніки до 30-річчя ЗСУ

В Міноборони анонсували передачу техніки до 30-річчя ЗСУ

«Козак-2» L-39 Ан-24/26/30/32 БТР-4 ЗСУ Ми-8/17/171 Су-27 Т-64 Україна

В Міністерстві оборони анонсували масштабну передачу техніки до 30-річчя створення Збройних Сил України (ЗСУ).

Про майбутні заходи написали в АрміяInform.

Серед зразків техніки які передають будуть танки Т-64БВ, бронетранспортери БТР-4Е, бронеавтомобілі «Козак-2М1», позашляховики HMMWV (укр. «Хамві»), а також низка літальних апаратів.

На відміну від попередніх урочистих передач техніки ця відбуватиметься на декількох локаціях у різних частинах України, а для показу громадськості буде організований телеміст між Львовом, Харковом, Одесою, Краматорськом, Озерним на Житомирщині та столицею України містом Київ.

На головній площі Харкова – відбудеться військовий марш і передача техніки бойовим бригадам – 3 танки Т-64БВ, 10 бронетранспортерів БТР-4Е та 10 броньованих автомобілів «Козак-2М1».

Танки Т-64 відремонтовані та модернізовані на ДП «Харківський бронетанковий завод»

Телевізійну естафету в Одесі прийме Міністр оборони України Олексій Резніков. За його участі відбудеться церемонія включення до складу ВМС ЗС України 2 патрульних катерів «Суми» та «Фастів» класу «Айленд», а також передача іншої техніки.

«Козак-2М1» під час державних випробувань

У Краматорську до телемосту долучиться командувач Об’єднаних сил генерал-лейтенант Олександр Павлюк. 34 одиниці ББКМ «Козак-2М1» урочисто передадуть військовим у Краматорську.

На Житомирщині Повітряним Силам ЗС України буде передано вертоліт Мі-8 та по одному літаку L-39, Су-27 і Ан-26.

У Львові, Києві і Одесі представники Збройних Сил України отримають у своє розпорядження 15, 13 і 12 одиниць автомобілів HMMWV.

До 30-річчя ЗСУ у цих містах відбудуться демонстраційні покази новітніх зразків озброєння та військової техніки, пройдуть церемонії вручення бойових прапорів та почесних найменувань військовим частинам, нагородження військовослужбовців державними нагородами.

Заплановані виступи військових оркестрів, музичних колективів та інші розважальні заходи.

Президент Володимир Зеленський у Харкові візьме участь в урочистих заходах, присвячених 30-річчю створення Збройних Сил, що пройдуть на площі Свободи. Спільно з Президентом вітання передасть Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-лейтенант Валерій Залужний.

«Козак-2» L-39 Ан-24/26/30/32 БТР-4 ЗСУ Ми-8/17/171 Су-27 Т-64 Україна