fbpx
В Молдові протестують ветерани війни з Росією

В Молдові протестують ветерани війни з Росією

Молдова Російська агресія Світ Сусіди

Вчора, 8 лютого 2020 року, в Молдові протестували ветерани бойових дій з російськими гібридними формуваннями з так званої “Придністровської Молдовської Республіки”.

Про це пише місцеве видання Radio Chisinau.

Причиною мітингу стала заява міністра закордонних справ Молдови Ауреліу Чокоя, який заявив, що російська армія втрутилася у війну на лівому березі Дністра, щоб припинити кровопролиття.

Такі висловлювання обурили ветеранів та під час протесту лунали мітинги щодо його відставки та публічних вибачень.

В телефонній розмові з журналістами Ауреліу Чокой заявив, що не збирається коментувати висловлювання ветеранів, але визнав їх право на протест.

Протест ветеранів російсько-молдовської війни 8 лютого 2020 року у Кишеневі

Заява міністра також викликала невдоволення у ліквідаторів Чорнобильської аварії та серед ветеранів війни в Афганістані, що долучились до акції та підняли питання соціальної несправедливості – низьких соціальних виплат, відсутність нормального медичного забезпечення, тощо.

Представник ініціативної групи Віктор Чобану, сказав, що ветерани 54-х організацій в Молдові об’єднаються у Союз ветеранів для спільної координації з парламентом. У разі якщо до 25 лютого вимоги протестувальників не будуть виконані урядом, вони обіцяють зібратися 2 березня на більш масштабну акцію у Кишеневі.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Молдова Російська агресія Світ Сусіди