fbpx
В Миколаєві відбудовують десантний катер “Сватове”

В Миколаєві відбудовують десантний катер “Сватове”

ВМС України Десантний катер «Сватове» (L434) Десантні катери та кораблі Миколаївський суднобудівний завод Судноремонт Флот

На Миколаївському Суднобудівному Заводі триває капітальний ремонт десантного катеру «Сватове», у результаті якого корабель фактично отримає новий корпус – 93% конструкцій корпусу та зовнішньої обшивки будуть замінені.

Про це повідомляє Миколаїв – місто корабелів

Будуть повністю відновлені також валопроводи, гвинто-стернова система, система головного двигуна, електромеханічна частина тощо.

Здати корабель з ремонту Військово-Морським Силам планується у першому півріччі 2020 року.

Нагадаємо, що інформація про його ремонт з’явилася у вересні 2018-го року.

Десантний катер «Сватове», пр. 1176, шифр «Акула», Ondatra class за класифікацією NATO, призначений для транспортування та висадки особового складу морського десанту та підрозділів сил спеціального призначення.

Катер має відкритий трюм і носову апарель. Висока маневреність забезпечується двома гребними гвинтами в роздільно-керованих поворотних насадках. Це дозволяє успішно виконувати десантно-транспортні операції біля морського узбережжя, здійснювати вивантаження на необладнаний берег. Пристосований для перевезення завантаженої колісної та гусеничної техніки, яка самостійно виходить на берег по носовій апарелі, може буксирувати інші плавзасоби.

Загальні характеристики

Водотоннажність: 107,3 тонн
Довжина: 24,5 метрів
Ширина: 5,2 метрів
Осадка: 1,55 метрів
Силова установка: 2 дизелі 3Д6 по 300 к.с.
Швидкість: 11,5 вузлів
Екіпаж: 6 осіб

Десантомісткість катеру — середній танк або 20 десантників з легким озброєнням чи 50 тон вантажів.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

ВМС України Десантний катер «Сватове» (L434) Десантні катери та кораблі Миколаївський суднобудівний завод Судноремонт Флот