fbpx
В результаті удару по «секретній» базі ППО РФ у Криму загинув її командир

В результаті удару по «секретній» базі ППО РФ у Криму загинув її командир

Війна з Росією Втрати Росії Держзрада Європа Крим Росія Світ Україна

В результаті ракетного удару по «секретній» базі протиповітряної оборони РФ на території тимчасово окупованого Криму, загинув командир частини.

Про це повідомляють РосЗМІ.

Поховання командира, підполковника Кулакова Олександра Олександровича відбулося у місті Алушта.

Він проходив службу у 3 радіотехнічному полку (військова частина №85683) Повітряно-космічних сил РФ, яка здійснювала моніторинг повітряного простору над Україною.

Загинув Кулаков внаслідок ракетного удару 13 травня 2024 року, коли ракетами Storm Shadow була атакована радіотехнічна частина на вершині Беденекир.

Факт його загибелі є підтвердженням того, що атака на радіотехнічний комплекс ворога була успішною, і були завдані певні пошкодження стаціонарних систем.

Треба зазначити, що колишній командир до анексії Криму проходив службу у складі 40 радіотехнічної бригади ПвК “Південь” ПС ЗСУ.

Вже після анексії, Кулаков мав повернутись на материкову частину України, але прийняв залишитись та дати присягу Збройним силам РФ, через що став зрадником.

Нагадаємо, що внаслідок ранкової ракетної атаки, яка відбулася у понеділок, 13 травня 2024 року, були пошкоджені об’єкти на території військової бази, а також загинув командир російської військової частини.

Був уражений радіолокаційний центр у районі Ай-Петрі, на вершині Беденекир. На території розташовані радіолокаційні комплекси, які здійснюють спостереження за повітряним простором в інтересах російської окупаційної армії.

Тоді стверджувалось, що внаслідок атаки загинув командир цієї «секретно» бази ППО, а також один російський військовий.

Раніше «Мілітарний» повідомляв, що у Росії поховали колишнього командира флагмана Північного флоту ВМФ РФ — “Адмирал Горшков”, який обіцяв влучити ракетою “Циркон” у п’ятиповерхівку.

Війна з Росією Втрати Росії Держзрада Європа Крим Росія Світ Україна